Plecionki sumowe (opinie) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Człowiek zużywa dziś na wszystko mniej czasu i więcej pieniędzy, i właśnie to nazywa się u nas postępem. - Frank Sinatra"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Plecionki sumowe (opinie)

grzechuce

Offline

Stosował ktoś Cormoran Big Cat?

Stosował ktoś takie plecionki:
Sanger W.K. Dream Fish
Penn KG / WFT KG Strong?
im więcej sprzętu tym mniej czasu na łowienie
 

Jawor

Offline

Nudziło się nam ostatnio w pracy i testowaliśmy plecionki ja power pro 65lb a brat whishplashpro 0.28mm ta druga troszkę grubsza ale obie wytrzymały tyle samo to znaczy 31kg a wyglądało tak że do wiadra wsadziliśmy worek zaprawy 25kg i worek fugi 5kg przywiązałem do plecionki kotwice i podnosiłem wiadro najpierw z workiem zaprawy później dorzuciłem fugę i po uniesieniu na jakieś 5cm nad ziemie plecionki strzeliły w tym samym momencie mniej więcej
Najważniejsza jest wiara w przynętę
 

Artur Betcher

Offline

grzechuce napisał(a):
Stosował ktoś Cormoran Big Cat?

Stosował ktoś takie plecionki:
Sanger W.K. Dream Fish
Penn KG / WFT KG Strong?


Mam Dream Fisha i można ją śmiało polecić.

Jawor napisał(a):
Nudziło się nam ostatnio w pracy i testowaliśmy plecionki ja power pro 65lb a brat whishplashpro 0.28mm ta druga troszkę grubsza ale obie wytrzymały tyle samo to znaczy 31kg a wyglądało tak że do wiadra wsadziliśmy worek zaprawy 25kg i worek fugi 5kg przywiązałem do plecionki kotwice i podnosiłem wiadro najpierw z workiem zaprawy później dorzuciłem fugę i po uniesieniu na jakieś 5cm nad ziemie plecionki strzeliły w tym samym momencie mniej więcej


Trzeba by kiedyś zdjęcia z takich testów zrobić Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jawor

Offline

Postaram się zrobić na poniedziałek.
Najważniejsza jest wiara w przynętę
 

Hubert

Offline

Piotrek testowałeś tą swoją pletkę ?
 

KUBA LAL

Offline

Koledzy może mi ktoś polecić dobrą tonącą plecionkę potrzebuję 200m/0.40.Usmiech
 

Wojciech Sobieraj

Offline

Kuba ja tam specem od tego nie jestem,ale moim zdaniem na plecionce nie watro oszczędzać bo jest to bardzo istotna rzecz w naszym zestawie,ogólnie popatrz po forum pokrewne tematy i zobacz jakich plecionek używają koledzy bo w wielu przypadkach są już bardzo ładnie przetestowaneHaha, to tylko kwestia czasu a na pewno ktoś jeszcze na pewno się wypowie bardziej konkretnie niż jaOczkoReasumując patrz na sprawdzone sumowe plecionki jak Black Cat,Uni Cat,Power Pro,Barkley a ze swojej strony polecam Hemingweya, pozdo dla Ciebie i cierpliwości Okok na pewno jeszcze wielu się wypowie w temacieHaha
 

KUBA LAL

Offline

Dzięki wielkie też właśnie myślę o plecionce Hemingweya tylko nie wiem jak u niej z tonięciem?
 

Wojciech Sobieraj

Offline

Czemu się tym przejmujesz przecież jak dasz odpowiednie obciążenie i napniesz zestaw to wszystko będzie ok a jak będziesz łowił na bojkę to w ogóle nie ma czym się martwićOczko
 

KUBA LAL

Offline

Myślę o podwodnym spławiku a mam zamiar wywozić ok150m, na moim zbiorniku można łapać w nocy i boję się żeby mi ktoś nie zwinął zestawu
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,751,068 unikalne wizyty