Dziś na rybach (nie sum) sezon 2011 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Każdy gromadzi blizny w sercu. -Paulo Coelho


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2011

Marcin Sidorowicz

Offline

To efekt mojego 3 godzinnego obławiania stawów algą 2 ,obrotówkami i gumami a szczupaki jak nie brały tak nie biorą :/ .

www.forumsumowe.pl/images/l_karp_na_spinning.jpg
DRAGON 16
 

Bogumil Trzcinka

Offline

Gratuluję udanej wyprawy Oklaski Marcin którą częścią ciała ten Karp uderzył w Algę ? Hol musiał być ciekawy Oklaski
 

Marcin Sidorowicz

Offline

To raczej ja go trafiłem Haha Już ciemno się robiło i byłem tak zniesmaczony tym wędkowaniem że postanowiłem rzucać jak najdalej po zaczepach (łowię tam często wiec znam każdy korzeń). Po drugim rzucie tylko jak alga dotknęła wody poczułem opór myślę zaczep ale nagle "zaczep" zaczął uciekać, hamulec raczej mam ustawiony dość solidnie a jednak kołowrotek aż zagrał, podciągnąłem trochę i znowu zryw w prawą, w stronę grążeli, już myślałem ze pozamiatane ale jakoś w miarę łatwo wyszedł z zielska. Myślę sobie szczupak 3 może 4 , czuć było na wędce jak szarpie po krótkim holu do brzegu moje nadzieje rozwiał karp 2,5 kg zaczepiony pod ogon Usmiech . Krótka sesja i wrócił do wody
DRAGON 16
 

Bogumil Trzcinka

Offline

Kiedyś podczepiłem takiego prawie 7kg za oko . Jeden z lepszych holi w życiu .
 

Marcin Sidorowicz

Offline

No to ładnie, mój najlepszy hol w życiu to amur taki z 7-8 kg na gnoma 2 za brzuch, chodził jak torpeda, na początku myślałem ze może sum ale nie było mi dane jednak go jeszcze wyciągnąć, a amura tak mi podbierał chłop że blacha się zaczepiła za podbierak a amur z niego wyskoczył :/ nawet pamiątki po sobie nie zostawił.
DRAGON 16
 

salto

Offline

Wczorajszy wieczorowo-nocny wypad na podkrakowską żwirownię w Przylasku Rusieckim mogę zaliczyć do bardzo udanych.Rybki pomimo zimna i wiatru ładnie współpracowały.Wraz z kolegą mieliśmy kilka brań drapieżników.
O godz.22 po dwóch odjazdach udało mi się zaciąć i wyholować sandacza.Miarka pokazała 71cm.
www.forumsumowe.pl/images/l_sandacz_71cm.jpg
Branie nastąpiło z gruntu na martwą rybkę-płota,sprzęt jakim łowiłem to:
karpiówka Jaxon Eternum 3,5lbs,kołowrotek jaxon Votus FRXL400,żyłka 0,35mm
 

Artur Betcher

Offline

Ładniusi Usmiech
Gratuluje Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawomir T

Offline

PięknyOkok sandacz.Gratulacje.Sławek.
 

Lukasz Karlinski

Offline

Piękny mętnooki moje gratki Okok ale i ja się pochwale kilkugodzinnym wypadem na łódeczkęOczko efektem były dwa okonki takie po 20 parę centymetrów i trzy szczupaki od 50cm w górę Haha
www.forumsumowe.pl/images/l_piekne_szczupaki.jpg
Rybkimaly
 

Bogumil Trzcinka

Offline

Salto i Łukasz , gratuluję udanych wypraw Oklaski za rybki .
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Sezon na suma 31.05.2018r? Forum ogólne o sumach 5 08 marca 2018 19:22
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Wędkarstwo podlodowe sezon 2017 Hyde Park 18 11 lutego 2017 03:26
Wygenerowano w sekund: 1.74
51,669,111 unikalne wizyty