Dziś na rybach (sumowanie-sezon 2011) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Każdy człowiek może zbłądzić, uparcie trwa w błędzie tylko głupi. - Cyceron


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Relacje z wypraw na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach (sumowanie-sezon 2011)

Slawomir Jozwiak

Offline

W tym temacie opisujemy relacje z zasiadek i wypraw sumowych na sezon 2011r
 

Artur Betcher

Offline

Ktoś musi zacząć i niekoniecznie musi być co oglądać Oczko

Wczoraj zadzwonił Marcin z propozycją szybkiego wypadu na sumaze spinningiem . Dwa razy mi nie trza było tego powtarzać bo tęsknota za nurtem towarzyszy każdej zimie Usmiech

Już po przyjeździe na miejscówkę okazało się że poziom wody jest tak wysoki że nie ma szans na jakiekolwiek łowienie.
Szybkie przegrupowanie i jedziemy na miejscówkę gdzie jest szansa na porzucanie.
Po przyjeździe okazuje się ze poziom wody opadł zdrowo ponad metr a nurt jest tak silny że nawet główki 25gr nie dochodzą do dna.

www.forumsumowe.pl/images/m_wysoka_woda.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_duzy_nurt.jpg

Od razu też zerwałem mój najlepszy wobler od Zbyszka Wąchały i to blisko brzegu bo nurt tak darł że nie było szansy na jakiekolwiek prowadzenie.
Próbowałem tez porzucać kogutem ale i ten na główce 30 gram nie dochodził do dna przy tej kipieli.
Po kilkudziesięciu minutach Marcin wyemigrował za zaporę gdzie dołączyłem do niego zrozpaczony zerwanym woblerem.
Pierwszy raz w życiu widziałem całkowicie otwartą zaporę i o ile przed nią poziom wody opadł ponad metro to za nią leciutko podniósł się o 2.5m.

www.forumsumowe.pl/images/m_zapora_sekwana.jpg


W tym czasie Marcin miał uderzenie na gumę lecz niestety sum przetarł po chwili przypon.
W sumie cieszę się że zobaczyłem po tak długim okresie wodę ale jednak nie dla mnie takie wypady bo jednak jestem ciepłolubny Usmiech
Szkoda też że nie zaliczyłem choćby kontaktu z rybą ale nie zawsze wraca się z wypraw zwycięsko Usmiech
Pozdrawiam wszystkich Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

Janusz, widzę że moje życzenia świąteczno-noworoczne spełniły się już w pierwszym tygodniu. Dałeś czadu chłopieOklaski
 

Janusz Michalak

Offline

Nie mam teraz siły na napisanie jakiej kolwiek relacji ale wrzucę zdjęcie mojego pierwszego skutecznego w tym roku [bpołowu suma][/b], który już teraz uważam jako sukces roku a przecież dopiero się zaczął.

www.forumsumowe.pl/images/m_rekordowe_sumy2011.jpg
 

Mario

Offline

Gratuluje połowu Oklaski i czekam na opis z wyprawy. Pozdrawiam.
 

fedors

Offline

Janusz serdecznie gratuluje i z zazdrości zaraz wszystkie pazury do mięsa poobgryzam zly
 

Tomasz Jakowanis

Offline

No Janusz dałeś czadu i to po całości, wielkie brawa i gratulacje. W końcu się doczekałeś. Kto jeździ na ryby ten łapie. SzacuneczekGraty
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Lukasz Polecki

Offline

Janusz wielkie gratulacje Oklaski
 

Slawomir Polowczyk

Offline

No no na bazarze żeś kupił czy co he.he.grin




I wielkie gratulacje za takie sumiki jak bym nie widział to bym nie uwierzyłOkok
 

Artur Betcher

Offline

Mnie sen zmorzył i nie zdążyłem wczoraj obejrzeć. Piękny połów Janusz Okok
Wielkie brawa za taką udaną wyprawę OklaskiOklaskiOklaski
Teraz to już każdego smak się pobudził Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Sezon na suma 31.05.2018r? Forum ogólne o sumach 5 08 marca 2018 19:22
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Sumowanie z pontonu Forum ogólne o sumach 1 25 maja 2017 18:33
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,757,247 unikalne wizyty