Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość. -Michal Anio


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł

Dawid Wojcik

Offline

Dziś miałem w rękach wędeczke "pokroju" Bull fightera. Napisałem pokroju,ponieważ jednye co łączy obie tyki to budowa; kręgosłup z węgla plus dużo szkła,szczytówka z pełnego szkła. a moc? moim zdaniem bull pozostaje daleko w tyle za.. Dega Exxpure Big Foot 3m długości,1200g cw, tylko cena jest dość wysoka : ok. 400 złociszy Usmiech
Sumiarz1980
 

Tomasz Zukowski

Offline

Dotarła do mnie właśnie przesyłka z Uni Cat Worlock 2 BojeUsmiechJestem zadowolony Haha Porządne wędzisko już na pierwszy rzut oka.Zdjęcia zupełnie nie odzwierciedlają wyglądu tej wędki w realu.No i jak na takie wędzisko gnie się pięknieOkok Teraz tylko czekać na sezon Usmiech
 

Lukasz S

Offline

Ja się zastanawiam dalej nad tą wersją 300 cm.. I myślę jak coś kiedy zamawiać, przed świętami czy po świętach.. Tak myślę czy będą podwyżki czy wyprzedaże Oczko
 

Tomasz Zukowski

Offline

Myślę ,że cena się nie zmieni ale różnie to może byćUsmiechAle wybór był by na pewno dobry.Ja będę już bazował jeśli chodzi o wędziska stacjonarne na Uni Cat .Jeszcze tej nie przetestowałem a już myślę o drugiejUsmiechPozdrawiam
 

Marcin Magdziarz

Offline

Ja również zamówiłem Uni Cata tylko,że 3m.Mam nadzieję,że będę również zadowolony jak Ty gladiator UsmiechOczekuję na wymarzoną paczkę Usmiech ma dotrzeć w przyszłym tygodniu.
Co do ceny,to one już wzrosły,nie wiadomo jak będzie po Nowym Roku,ciężko powiedzieć.
Pozdrawiam
marlinek8Rybki
 

Tomasz Zukowski

Offline

Żeby jeszcze nie podskoczyły do góry,wszystko możliwe.Na pewno będziesz zadowolony,ja we Francji oglądałem wiele wędzisk na suma i nic mi nie wpadło w oko ,nie wspomnę o kosmicznych cenach.W moim regionie nie widzę jakoś przecen zly PozdrawiamUsmiech
 

Norbert Jeziorek

Offline

Osobiście myślę ,że w 2012 r. Ceny pójdą w góre. Np. Cormoran bull fighter jest teraz za około 220zł. Byłem w Kaliszu ,powiedzieli ,że nowa dostawa będzie dopiero w Styczniu ale już za 260 zł. W Ostrowie w jednym z wędkarskich to samo Yyyyy
 

Tomasz Zukowski

Offline

Myślę podobnie.Jak to w Polsce nowy rok wyższe cenyOczkoChcę namierzyć sklep Uni Cat w Niemczech Usmiech Cztery razy w roku przejeżdżam więc jak by było nie daleko to bym zawsze wstąpił Haha
 

Lukasz S

Offline

No to chyba jakoś na dniach zamówi i ja kijek bo i tak jest to nieuniknione...
 

Marcin Magdziarz

Offline

Ja dlatego z obawy,że ceny jeszcze podskoczą,chcę w miarę możliwości oczywiście Usmiech zakupić grubsze rzeczy jeszcze w tym roku.
Te ceny to teraz naprawdę wariują Smutny
marlinek8Rybki
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Wędka grunt + multik Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 14 maja 2020 16:52
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,592,561 unikalne wizyty