Sportowe emocje 2016 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety lubią mieć stopę wąziutką, a żyć na szeroką. Julian Tuwim (1894 - 1953)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sportowe emocje 2016

Tomasz Seta

Offline

Ważny mecz na otwarcie turnieju kwalifikacyjnego wygrany w niezłym stylu.Siatkarze trzymają poziom,Serbia była zdecydowanie najsilniejszym grupowym rywalem,awans na Igrzyska powinien być w zasięgu.Szkoda,że kobietkom nie wychodzi ale nie widziałem meczy więc się nie wypowiadam.
Mam nadzieję na dobry wynik piłkarzy ręcznych w styczniowych ME rozgrywanych w Polsce.Piękna dyscyplina,szybka i pełna walki.Jako trzecia drużyna na świecie powinniśmy się liczyć w walce o medal.
Jeśli we Francji piłkarze będą grać na poziomie meczy eliminacyjnych to niezależnie od końcowego wyniku można będzie stwierdzić,że w grach zespołowych mamy potencjał.
Na razie jednak czekam na lepsze wyniki skoczków.Początek sezonu beznadziejny ale może się odblokują.Kamil potrafi skakać, aktualne miejsce ma się nijak do jego możliwości.
Bardzo ciekawy rok dla kibiców,abyśmy mieli jak najwięcej powodów do radości.
 

Tomasz Seta

Offline

A jednak bez kwalifikacji.Jutro z Niemcami mecz ostatniej szansy.Uważam,że mimo dwóch porażek to naprawdę szacun dla chłopaków za walkę.Dziś zadecydowała dyspozycja dnia Francuzów.Pierwsze dwa sety to światowy poziom siatkówki i walka nerwów w końcówkach,którą niestety wygrali Francuzi.Trzeci set jak to często bywa trójkolorowi wygrali na samej euforii.
Najdziwniejsze jednak jest to,że w jednym turnieju mierzą się czołowe zespoły w Europie o tylko jedno miejsce dające przepustkę na Igrzyska.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Tomasz Seta napisał(a):

A jednak bez kwalifikacji.Jutro z Niemcami mecz ostatniej szansy.Uważam,że mimo dwóch porażek to naprawdę szacun dla chłopaków za walkę.Dziś zadecydowała dyspozycja dnia Francuzów.Pierwsze dwa sety to światowy poziom siatkówki i walka nerwów w końcówkach,którą niestety wygrali Francuzi.Trzeci set jak to często bywa trójkolorowi wygrali na samej euforii.
Najdziwniejsze jednak jest to,że w jednym turnieju mierzą się czołowe zespoły w Europie o tylko jedno miejsce dające przepustkę na Igrzyska.

Kto zajmie 3 miejsce w tym turniej, leci do Japonii na turniej interkontynentalny.
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Hirko1990

Offline

I udało się Niemcy pokonane 3:2 :-) jedziemy dalej oby w Tokio udało się uzyskać upragnione kwalifikację
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Hirko1990 napisał(a):

I udało się Niemcy pokonane 3:2 :-) jedziemy dalej oby w Tokio udało się uzyskać upragnione kwalifikację


Jak oglądałem to myślałem, że zawałem skończę.

Mam tu coś co powinno w sumie do humoru trafić, ale niech będzie tutaj:
forumsumowe.pl/h/fshzw_535292_1296705167021620_2825883195652605711_n_f939e.jpg
grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Tomasz Seta

Offline

Niestety nie oglądałem-czekam na powtórkę.Podobno horror ale tym razem to nam szczęście dopisało.Jeszcze tylko Tokio gdzie rywale o wiele łatwiejsi i 3 zespoły awansują na IO.
Schetyna się popisał-po co się wychyla jak nie wie o czym mówi...Chyba to taki syndrom polityka-gadać,nawet jeśli się nie ma nic do powiedzenia.
 

Hirko1990

Offline

Tomku powtórka była nawet dwie tego samego dnia :-) żona jak oglądałem to chciała telewizor skasować Haha
 

pike007

Offline

Już w ten piątek zaczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn, które odbędą się od 15 do 31 stycznia 2016 roku w Polsce. Wierzę w chłopaków, że dadzą radę i dojdą do strefy medalowej a na pewno dostarczą nam emocji jak siatkarze w ostatnim meczu z Niemcami.
 

Tomasz Seta

Offline

Do poprawy gra w obronie i skuteczność z kontrataku-niby w najłatwiejszych rzutach w sytuacji sam na sam mieliśmy problem ze zdobywaniem bramek.Po za tym po obejrzeniu meczu Francja -Macedonia myślę,że powinniśmy wyjść z grupy ale poziom jest naprawdę wyrównany i nie będzie łatwo.Turniej rządzi się swoimi prawami-najdalej zajdzie drużyna grająca lepiej z meczu na mecz a nie w pojedynczych spotkaniach.Mam nadzieję,że to właśnie Polacy będą taką drużyną.Do niedzieli chwila oddechu a pierwszy ważny krok już postawiony.Brawo!
 

pike007

Offline

Polska - Serbia 29:28 Nie brakowało emocji w końcówce meczu.Oklaski
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Emocje sportowe 2018 Forum ogólne o sumach 1 09 stycznia 2018 01:27
Sportowe emocje 2017 Hyde Park 9 23 lutego 2017 21:36
Wyjazd Grupowy Ebro 2016 - Hiszpania Zloty i forumowe imprezy 186 28 stycznia 2017 14:36
Zakupy wędkarskie 2016 Forum ogólne o sumach 342 03 stycznia 2017 22:57
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,667,153 unikalne wizyty