Zawody Łowca szczupaków 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Najcenniejszych rzeczy w życiu nie nabywa się za pieniądze. Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zawody Łowca szczupaków 2014

Jaroslaw Radzki

Offline

Hmmm Piotrze nie wiem do kiedy trwają te zawody ale dzień dopiero się zaczął przy tak łownych przynętach i zasobnych wodach pewnie do końca dnia złowiłbyś jeszcze nie jednego szczupaka Oczko
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Jeszcze nie wiadomo czy się z totalizatorem nie dogadałem.Yyyyy
Cóż trzeba Piotr czytać.Haha
Jeszcze masz dwa dni.Spoko, możesz wygrać w cuglach.Puchar
A jak się dogadałem, to łódka Ci się nie podoba?Oczko
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Filipka

Offline

Może ma chorobę morską HahaHaha
 

Piotr K

Offline

W nocy wróciłem do Wawy, więc raczej po łowieniu. Może jutro uda mi się wyskoczyć nad Wkrę.
 

Mateusz Harezlak

Offline

Ładnie połowiłeś Piotrek, gratulacje Okok
 

Andrzej Cecula

Offline

Ja pierwszego maja pojechałem na zawody po namowach kolegów były to moje pierwsze zawody ze względu że odbywały się na żywej rybie pogoda nie dopisała woda niska efekty mizerne tylko ja i pewien pan zostaliśmy na zatoce z myślą o okonkach i szczupłych u mnie wszystko krótkie i jedna ścinka na całe zawody padł tylko jeden szczupły 50+ na wobka boleniowego był też jeden klenik 32, boleń na boczny trok i jakieś okonki i chyba jaźie czyli bez rewelacji a teraz napiszę co mnie przykrego spotkało w czasie tych zawodów a więc do rzeczy spiningując sobie spokojnie zauważyłem niecały metr od brzegu na mieliźnie sandacza mniej więcej 60cm stojącego na gnieździe po około 30 min oddaliłem się już jakieś 50m dalej po chwili przyjechał terenowy samochód i to dokładnie w te miejsce co stał sandacz wysiadło 2 panów z oddali zapytali gdzie te zawody się odbywają odpowiedziałem że na całej zatoce i w jej obrębie a oni na to a gdzie wędkarze? odpowiedziałem że na odrze więc panowie machnęli ręką i wyjęli wędki z bagażnika. Rzucałem dalej za okonkiem przyglądając się im rzucali na ciężkie wahadłówki robili dalekie rzuty później zaczęli się dziwnie zachowywać i spoglądali na mnie i zaczęli oddawać coraz to bardziej krótkie rzuty i przeciągali dokładnie w tym miejscu co stał sandacz wkurzyłem się i chciałem zadzwonić do znajomego a tu brak na koncie wkurzyłem się i już szedłem żeby go poszukać przeszedłem kawałek patrze a Łukasz już na szczęście wracał coś przekąsić powiedziałem mu o całej sytuacji podeszliśmy do jego samochodu patrzymy na tych panów z oddali a oni już celowo próbują podhaczyć sandacza szarpali w pionie przynętą aż się zagotowałem w środkuzly powiedziałem do kolegi dawaj idziemy im zwrócić uwagę na szczęście kolega 3 razy taki jak jaHaha zaczęliśmy podchodzić to się wystraszyli i udawali że łapią normalnie nie napiszę tu jakie słowa poleciały z mojej strony w ich kierunku bo poleciał bym z forum nawet Łukasz był zdziwiony tym bardziej że ci panowie nie byli mali a ja chyba na to nie zwróciłem uwagi pod wpływem emocjiwysmiewacz zaczęli się głupio tłumaczyć jaki sandacz itp że myśleli że to szczupak itp dopiero później zwróciłem uwagę na sprzęt wędki typowe pały tanie kołowrotki grube linki i ciężkie wahadła do ciągania po dnie porzucali jeszcze chwilę i się zwinęli do auta i odjechali tak szybko jak tu przyjechali później było z czego się śmiać przy ogniskuwysmiewacz
p.s gratki dla tych co połowili i oby jak najmniej takich sytuacji was spotkało pozdrawiamOkok
C&R
 

Filipka

Offline

Andrzej goń kłusoliUsmiechUsmiech Chudy a dzielnyUsmiech
 

wojtek zdunik

Offline

Dziś znów nad Narwią.
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0617_59be9.jpg
Był plan złapać i postawić żywca.
Jedyne co mi się udało złapać.
forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0618_77e3d.jpg
Nie miałam sumienia go dziurawić
 

Grzegorz Petryna

Offline

I ja wróciłem dziś bez szczupłego. Zimno i mokro. Dwa brania szczupłego nie do zacięcia.
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Jedno branie ale rekord weekendu, do Espany nie jadę bo nie można trafić dwóch nagród w jeden dzień. Dalej pływa to metr w przyszłym roku będzie miał .Dzisiaj miał tylko 96 cm.
forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_05_03_133440_8c99a.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_05_03_133405_0f51e.jpg
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Zawody trollingowe ''Sum Warty'' Yamaha Trolling Chalenge w Gorzowie wlkp. Umawialnia informator dot. imprez 2 03 lipca 2016 22:27
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Rodzinna wyprawa nad Ebro 7-14 wrzesień 2014 Nasze filmy o sumach 1 01 czerwca 2015 20:31
Zawody o puchar ELDORADO Znalezione w sieci 1 26 kwietnia 2015 12:40
Wygenerowano w sekund: 2.29
51,729,046 unikalne wizyty