Hand Made Konrad Bartosik | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Hand Made Konrad Bartosik

Jack Sparrow

Offline

Maries napisał(a):

Gratulacje dla łowcy i twórcy.


Podpisuję się obiema "ręcami" pod tymi słowami, fajna budowa wobka, musiał byc smaczny bo sum zażarł go przepięknieUsmiech
Cała mądrość nie mieści się w jednej głowie.Nono
 

Konrad Bartosik

Offline

Witajcie po długiej przerwie. Cały czas pomału pracuje nad woblerami, ten poniżej to już któryś z kolei prototyp w końcu udało się mam wobka który ma bardzo podobną akcjie do tail dancera ten poniżej ma 13 cm, mam też 11 cm ale jeszcze nie pomalowane. Ogólnie będę malował na ten kolor i będzie też wersja obklejana sreberkiem z imitacją łuski (sumki lubią sreberko jak im się błyszczy).
forumsumowe.pl/h/fshzw_bannanjpg_9a536.jpg

Specjalnie wyprofilowany ster.
forumsumowe.pl/h/fshzw_woblerjpg_766ab.jpg.

Oczywiście wobki mają grzechotkę i są wyważone pod sumowe kotwice ownery st 46 nr1.
Narazie to na tyle, w niedługim czasie będzie więcejUsmiech
 

Kamil Stasiak

Offline

Jak dla mnie super woblery, Konrad normalnie pierwsza klasa.

Kiedyś się do Ciebie zgłoszę po takiego Oczko
Ale nie do łowienia, tylko na półeczkę gdzie jego miejsce z rękodzielnikami Usmiech

Szkoda by mi było takiego zerwać nawet Usmiech
 

Wisniewski Michal

Offline

TDek jak żywy, dobra robotaOklaski
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Konrad Bartosik napisał(a):

Witajcie po długiej przerwie. Cały czas pomału pracuje nad woblerami, ten poniżej to już któryś z kolei prototyp w końcu udało się mam wobka który ma bardzo podobną akcjie do tail dancera ten poniżej ma 13 cm, mam też 11 cm ale jeszcze nie pomalowane. Ogólnie będę malował na ten kolor i będzie też wersja obklejana sreberkiem z imitacją łuski (sumki lubią sreberko jak im się błyszczy).
forumsumowe.pl/h/fshzw_bannanjpg_9a536.jpg

Specjalnie wyprofilowany ster.
forumsumowe.pl/h/fshzw_woblerjpg_766ab.jpg.

Oczywiście wobki mają grzechotkę i są wyważone pod sumowe kotwice ownery st 46 nr1.
Narazie to na tyle, w niedługim czasie będzie więcejUsmiech


Fajowe, pewnie lepsze niż oryginał wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Robertrs

Offline

Jak będziesz gotowy do przyjęcia zamówienia to daj znać.
 

Lukaszb

Offline

Robert tu nie ma co czekać, pisz do Konrada, bo niedługo będzie trzeba czekać tyle co i na Józkowe woblery Usmiech I tak terminy są już na kilka miesięcy Haha
 

Konrad Bartosik

Offline

Czy myślisz, że jestem lepszy od konstruktorów rapaliUsmiech. Wersji 13 cm nie maja a z wobka zostaje tylko ster po strzale sumkaUsmiech
 

Robertrs

Offline

Już pisałem, parę tygodni temu. Czekam na jakieś informacje co można zamówić i kiedy.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Konrad Bartosik napisał(a):

Czy myślisz, że jestem lepszy od konstruktorów rapaliUsmiech. Wersji 13 cm nie maja a z wobka zostaje tylko ster po strzale sumkaUsmiech


Po większym kamieniu na dnie również wysmiewacz Sam bym chętnie takiego wobka nabył Wazelina
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Hand Made Wahadłówka LukaszWolny Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 2 14 maja 2019 14:37
Hand Made Stasiak Kamil (Stachu442) Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 204 09 marca 2019 16:34
Kołowrotki Penn Made In USA 7500-9500 Sprzedam sprzęt wędkarski 2 06 czerwca 2016 20:57
Moje Hand-made i malowanki. Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 32 25 maja 2016 10:29
Woblery z Basoni Hand Made. Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 31 13 grudnia 2015 20:25
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,591,323 unikalne wizyty