Woblery Janusza Widła | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności". Woody Allen


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Hand Made - Rękodzieło wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Woblery Janusza Widła

Wojciech Sobieraj

Offline

Tak jak pisałem w tym temacie http://forumsumow...post_20281 dziś zacząłem swój sezon wędkarskiJahoooo,postanowiłem wypróbować swoje nowe nabytki od Janusza Widła, efekt widać poniżejOczko co prawda rozmiary nie powalają,ale cieszę się,że coś się działo nad wodą i mile spędziłem ten dzionek,a poniżej okonek i 3 szczupaczki na woblery Janusza

www.forumsumowe.pl/images/szczupaczek_wojtek_sobieraj.jpg

Ten był pierwszyHaha

www.forumsumowe.pl/images/okonek_wojtek_sobieraj.jpg

Ten okoń był moją 2 zdobyczą tego dnia i jednocześnie największąOczko
2 szczupak czmychnął mi zanim zrobiłem mu zdjęcie,ale to nawet dobrze zaoszczędził mi uwalniania a miał gdzieś kole 25cmHaha
A oto mój 3 i ostatni szczupaczek tego dnia

www.forumsumowe.pl/images/szczupaczek_wojciech_sobieraj.jpg

Na rybkach byłem ze 3 godziny i gdy już wracałem smutno mi było opuszczać rzeczkę i ciągle myślałem czy aby nie rzucić jeszcze razbeka co prawda rybki małe,ale cieszę się,że wreszcie byłem nad wodą i troszkę wypocząłem Oczko wszystkim Wam życzę mile spędzonego czasu nad wodą bo wreszcie powoli nadchodzi nasz czasOczko pozdrowionka Wojtek
 

Janusz Widel

Offline

Cieszę się że coś połowiłeś na moje wobki.Też tak czasem mam.Zamiast uganiać się za konkretnymi rybami mam ochotę porzucać za czym cokolwiek ,byle tylko cieszyło ,poprostu spędzić czas na luzaczku.
 

Damian Poweska

Offline

Bolenie które złowiłem na wobki Janusza, woblerki były pierwszy raz w wodzie i od razu efekt w postaci rybek Usmiech Polecam!!
Pierwszy 52cm a drugi 65cm

www.forumsumowe.pl/images/d_bolen_52cm_rzeka_san.jpg


www.forumsumowe.pl/images/d_bolen_65cm_rzeka_san.jpg
 

Janusz Widel

Offline

Gratuluję Bolków .Miło przeczytać że robi się coś dobrego.Dzięki.
 

metusiek1

Offline

Panie Januszu, robi Pan wyśmienite woblery, mam jednego takiego łownego "BANDZIORKA" 5cm. Zazdroszczę Panu takiej ręki do woblerów. Kiedy się wybierzemy na jakieś rybki?. A jak tam z sandaczem w tym roku bo pan Wojtek Jankowicz połapał ładne, nawet takie ponad 70cm. A ja właśnie na tego Pana "bandziorka" 6 cm wygrałem zakończenie sezonu okoniem 26 cm, na kolor wobka żółty. Pozdrawiam Kamil.:U
Kamil
 

Janusz Widel

Offline

Kamil gratuluję wygranych zawodów.Bańdziorek dobry na wszystko .Pozdrawiam.
 

metusiek1

Offline

Pewnie że dobry też pozdrawiam. I dziękuje za miłe słowa.
Kamil
 

Krzysztof Kobus

Offline

Te woblery są jakieś "zaczarowane" mój znajomy łowił na zwykłe woblerki masowej produkcji i efekty były nikłe tzn łapał coś tam ale jak kupił woblerki Janusza Widła to oczom nie wierzył.Bolenie i klenie z Dobrzycy uwielbiają te wobleryUsmiech Pozdrawiam i Podziwiam TalentUsmiech
 

jbkajdulka

Offline

Janusz, robisz również woblery sumowe?
 

Krzysztof Kobus

Offline

Janek z tego co wiem to "sandaczówki" pana Janusza są też na sumaUsmiechPozdrawiam.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Woblery Czesława Sowińskiego ,,sowa'' Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 516 03 listopada 2018 21:45
Woblery do płytkiego trollingu Spinning, Trolling za sumem 12 03 listopada 2018 21:43
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,754,156 unikalne wizyty