Pajero | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Środki transportu czyli czym na ryby dojechać
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Pajero

saalar

Offline

2.5td pali minimum 10. Ja miałem 3 drzwiowego potwora ale i tak swoje musi wypić. Ale warto. frajda niesamowita. Jak ktoś chce ekonomiczny to polecam seicento w gazie.
 

mifek

Offline

saalar napisał/a:
2.5td pali minimum 10. Ja miałem 3 drzwiowego potwora ale i tak swoje musi wypić. Ale warto. frajda niesamowita. Jak ktoś chce ekonomiczny to polecam seicento w gazie.


...a ja Opla ASTRE 1,7 DTI 16 V - isuzu Usmiech któego oczywiście posiadam Haha
 

dragond500

Offline

Średnie spalalnie około 12 a w terenie raczej nie obliczaliśmy Usmiech Trasa czasami z 9 ale ciężko się tym jezdzi po autostradach Usmiech Tym bardziej że po każdym wypadzie w teren nie ma zbieżności i no i auto jest wyższe o około 6 cali od standartowego także nie polecam na asfalt Usmiech
C&R
 

Mariusz Maksymow

Offline

Myślę o czymś co nadaje się w podróż no i oczywiście na rybki. Mój wybór padł najpierw na Landrover Defender bo jest wypaśny ale chyba w traskę to on się nie nada....
 

mifek

Offline

sivezzz proponowałbym najpierw usiąść choćby w autokomisie za kółkiem tego wozu... Mają one pewną przypadłość, która bywa cholernie uciążliwa i wielu - w tym i mnie - nie pasuje...
 

dragond500

Offline

Każde auto terenowe na oponie terenowej średnio się spisuje na trasie choć ja teraz myślę o Mitsubishi L200 albo Grand Cherokee to drugie świetnie się sprawuje w terenie i wystarczy dobra opona nawet nie trzeba podnosić go do góry bo to nadrabia moc auta ! Usmiech
C&R
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Trudno połączyć dwa w jednym.
 

Mario

Offline

Ja myslalem o zakupie takiego auta typowo na ryby i by poszalec nim po roznych wybojach itd. A na trase to juz inne auto.
 

Mariusz Maksymow

Offline

mifek napisał/a:
sivezzz proponowałbym najpierw usiąść choćby w autokomisie za kółkiem tego wozu... Mają one pewną przypadłość, która bywa cholernie uciążliwa i wielu - w tym i mnie - nie pasuje...

Mianowicie ?
 

saalar

Offline

Ktos tam wspominał o trasie, dłuższej jeździe itd. Przejechałem tym autem dwa razy do z Anglii do Polski. Pierwszy raz, chciałem sprawdzic co można zrobić w nadodrzańskich haszczach (spełnienie marzeń) a drugi bo tak wypadło i musiałem. Wrażenia z jazdy, zdecydowanie za głośne lecz w miare wygodne. Trzeba zauważyć, że auto z 93 roku ma klime dwustrefową i pełną elektrykę. Taką miałem wersję. Wracając do tematu trasy, auto uratowało mi życie. Pewnie mnie i mojej żonie i jeszcze nienearodzonemu dziecku. Gdy zjechałem z obwodnicy Berlina w kierunku na Hanover pod koło wpadła mi sarna. Nie wiem jak się tam znalazła skoro wszystko jest poogradzane płotami. Ja miałem szczęście i koleś z jakiegoś "paska" który leciał ze dwie paczki i sarna zeszła mu z pasa na mój w ostatniej chwili. Dostała się na lewe koło przy 130/h. Jestem, pisze, mam dzieciaki wiec mam dobre wspomnienia o tym aucie. Polecam każdemu kto chce auto do podróżowania. Jak się dostane do mojego zepsutego twardziela to wrzuce zdjęcia. Kiedyś jeszcze takie kupie...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,754,097 unikalne wizyty