Wideorejestrator samochodowy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Dziś mężczyzna uchodzi już za dżentelmena, kiedy wyjmuje papierosa z ust, zanim pocałuje kobietę. - Barbara Streisand"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wideorejestrator samochodowy

Michal Gorski

Offline

Właśnie odebrałem videorejestrator. Pierwsze wrażenia pozytywne chociaż powiem szczerze że wygląda jak zabawka Oczko Niestety nie mogę z nim nic zrobić bo nie mam karty pamięci a bez niej nie można nawet wejść w menu.

forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_02_19_132504_957e0.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_02_19_132524_72e05.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_02_19_132552_70789.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_02_19_132720_983bf.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_02_19_132938_f3758.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_2014_02_19_132919_7dc52.jpg

Jak coś nagram to wrzucę żebyście zobaczyli jakość nagrania w różnych warunkach.
Catch & Release
Kajtek...
 

Tomek Sztanka

Offline

Michał dobrze, że kupiłeś...teraz na drogach jak na dzikim zachodzie, spluwy szybkie tylko ręka nie ta!!!
T.
 

Robert Fitzner

Offline

WitamHaha
Wideorejestrator można zamontować na łódce i pontonie filmiki jak znalazł i nagrywa bardzo przyzwoicie za dobre pieniądze.

Michał dobry zakup.PozdrawiamOkok
 

Mariusz Kowalski

Offline

I jak tam Michał,przetestowany ?Oczko
 

Michal Gorski

Offline

Coś tam nagrywa ale nie mam czasu nawet tego obejrzeć. Może na targach coś wrzucę z autostrady a jak nie to po niedzieli na pewno dodam jakiś materiał Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Palmer

Offline

Ja kupiłem video rejstrator w Biedronce i jestem mile zaskoczony.
Nagrywa od w odcinkach 2minutowych.Karty pamieci nie potrzeba jakiejś dużej ponieważ rejestrator nadpisuje zapisaną trase.Ja przy karcie microsd 2giga mam możliwość obejrzenia ostatnich 12minut jazdy....
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Też uległem i zamówiłem wczoraj u Chińczyka F900 LHD.
Z dostawą 95 zł.
Do tego domówiłem na aledrogo dwie zapasowe baterie nokia Bl- 5c 1020 mah(30 zł) i kartę Adata Micro SD SDHC 32GB Class10 UHS-I (70 zł) Razem koszt mi się zamknął w 2 stówach.
Powiem szczerze, że oprócz użytku w samochodzie, myślę o rejestrowaniu wypadów na ryby. Na łódce mam akumulator więc jeśli rejestrator nie pochodzi na bateriach (piszą, że na baterii 600 mah chodzi 2 godziny) to podłączę do akumulatora.
Najlepsze jaja były jak wybierałem model ograniczony poziomem kasy.Czytając różne opinie, to po pewnym czasie taki jest mętlik w głowie, że wybierającemu mija ochota na zakup, bo zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony i to opisuje.Ja jednak, po oglądnięciu filmów na you tube wybrałem ten model. W Polsce sprzedają od 150 do 200 zł( bez karty) Na ebay za połowę.
F900LHD
Wyświetlacz: Ekran 2.5" TFT LCD
Sensor: 8-megapixeli cmos rozdzielczość 2592x1944, kąt 120 stopni
Soczewka : 7.0 elements, poprawiony fokus soczewki zasięg od 10cm do nieskończoności
Wyjście Video: HDMI 720p/1080p, Kompozytowe NTSC/PAL
Formaty Video: MP4/MOV rozdzielczość HD 1280x720p(30fps 6Mbps), Full HD 1920x1080p(5fps 6Mbps), WVGA 720x480p(30fps 8Mbps)
Format foto: zdjęcia JPEG rozdzielczość 2592x1944
Zoom: 4x cyfrowy
Pamięć wewnętrzna: 8MB
Obsługiwana pamięć zewnętrzna: SDHC do 32GB
Audio: wbudowany mikrofon i głośnik
Nocne podświetlenie: Tak, Led
Bateria: Wymienny akumulator litowo jonowy 3,7V 600mAh
Czas pracy na akumulatorze: Do 2 godzin
Funkcja kamery internetowej: Tak
Port komunikacyjny: USB 2.0

Zakres temperatury pracy:

MIN -20C; MAX +70C
forumsumowe.pl/h/fshzw_rejestrator_f3e41.jpg
A to przykład pracy tego rejestratora.

YouTube Video

Czasy nagrań i ilość zdjęć. Myślę, że przy 32 gb karcie wystarczy.
forumsumowe.pl/h/fshzw_f900_lhd_5d5b6.jpg
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Jozefp

Offline

Zbyszku a Ty już coś nagrywałeś ta kamerką? może i ja bym sobie coś takiego na łajbę sprawił Oczko
 

Michal Gorski

Offline

Pamiętajcie żeby kamerka którą kupujecie miała system WDR. Bez tego bedziecie mieli bardzo duze kontrasty i mało czytelny obraz w ciemniejszych miejscach.

Wide dynamic range (WDR) describes an attribute of an imaging system that can record greater scene details, from shadows to highlights than normal. Having "wide dynamic range" is a relative term that can describe both the capability of a sensor or other imaging system, as well as the contents of an image file containing such data. The amount of dynamic range in an image which would qualify as "wide" changes over time as new systems are developed. WDR is desirable for photography and video-based systems due to its greater latitude in manipulating images.


Szeroki zakres dynamiki (WDR) opisuje atrybut systemu przetwarzania obrazu, które mogą nagrywać większe szczegóły sceny, od cieni do najważniejszych niż normalnie. Mając "szeroki zakres dynamiki" to pojęcie względne, które mogą opisywać zarówno zdolność czujnika lub innego systemu przetwarzania obrazu, a także zawartość pliku obrazu zawierającego takie dane. Kwota zakres dynamiki w obrazie, które kwalifikują się jako "szeroki" zmian w czasie, jak nowe systemy są opracowywane. WDR jest pożądane dla fotografii i systemów opartych na wideo ze względu na jej większą swobodę w manipulowaniu obrazy.
Catch & Release
Kajtek...
 

Jozefp

Offline

Ciekawe czy ta Zbyszkowa ma cóś takiego Yyyyy
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.68
51,560,931 unikalne wizyty