Wideorejestrator samochodowy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Czasem wydaje mi się, że tworząc człowieka, Bóg przecenił swoje możliwości. - Wilde Oscar


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wideorejestrator samochodowy

Zbigniew Konarzewski

Offline

Michał Górski jeśli jeżdzisz zawodowo to i owszem
 

Michal Gorski

Offline

A czemu to zawodowo to i owszem a jak prywatnie to nie?
Catch & Release
Kajtek...
 

Dariusz Kucharski

Offline

Rejestrator trasy dobrze jest mieć dla własnego bezpieczeństwa, koszty znikome a przydać się może w najmniej oczekiwanej sytuacji, wszystkie nagrywają w pętli i są nie drogie można wydać trochę więcej i zakupić taki wideo rejestrator z dwiema kamerkami , przód tył wtedy możemy być spokojni bo na sam przód to połowiczne rozwiązanie a jak kupować to coś dobrego , wtedy jest mniejszy wydatekOkok bo kupujemy razHaha
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Wiecie chłopy chyba mnie przekonaliście. Po Nowym Roku rozejrzę się za jakimś dobrym choć niedrogim urządzeniem. Pozdrawiam
 

Viking

Offline

Czyżbyś miał zamiar od nowego Roku jeździć zawodowo .pfft
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Dobry żart tynfa wart
 

Wojciech Koper

Offline

Drogi kolego.
Najlepszym rozwiązaniem jest to o czym pisali poprzednicy - nagrywanie telefonem.
Inwestycja w kartę klasy 10 o pojemności 32GB to około 200zł.
+ Poszukaj sobie aplikacji nagrywającej, która w standardzie oferuje dobrą kompresję.
Ja np. na iPhonie korzystam z apki "Car Camera DVR" - nagrywa sam obraz a ponadto jeśli chcemy to dźwięk + na ekran automatycznie wrzuca czas i dane GPS Usmiech

Pozdrawiam
Don't worry about what people think, they don't do it very often.
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Dziś na Gruponie można było kupić wideorejestrator
Goclever
DVR HD LITE za 119 zł Co o tym sądzicie mam nawigację tej firmy full hd z 5 calowym ekranem i mocnym procesorem jest niezła
 

Palmer

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Rejestrator trasy dobrze jest mieć dla własnego bezpieczeństwa, koszty znikome a przydać się może w najmniej oczekiwanej sytuacji, wszystkie nagrywają w pętli i są nie drogie można wydać trochę więcej i zakupić taki wideo rejestrator z dwiema kamerkami , przód tył wtedy możemy być spokojni bo na sam przód to połowiczne rozwiązanie a jak kupować to coś dobrego , wtedy jest mniejszy wydatekOkok bo kupujemy razHaha


Dzisiaj by mi się przydał jak nic.
Jeden buc mi się wbił z prawej z pasa do jazdy na wprost.
Ani mrugnięcie światłami ani nic.
Zatrąbiłem a ten wsteczny i heja na mnie.
Odpukać nie dobił...
Podszedłem i spytałem czy się źle czuje czy jak że takie cos robi
lekko drgnął ,aż mu żel na włoskach się poruszył.
Spytał się mnie co ja odp.....am....
Miał szczęście że się światła zmieniły...
Jakby to była zimia już ze śniegiem to pewnie by do nas wjechał...
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Poczytałem trochę o tym urządzeniu. Do 4 stówek wg testów najlepiej wypada Mio 358. Dobry obraz łatwa obsługa,funkcjonalna i wykonana z dobrego materiału. Lepsze niestety kosztują już koło 1000
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,572,731 unikalne wizyty