Zawody Łowca listopada 2013 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Cudownym środkiem upiększającym jest codzienne uprawianie seksu. Autor: Shannen Doherty


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zawody Łowca listopada 2013

Michal Wisniewski

Offline

A więc relacja z dzisiejszego dnia.
Pobudka o 6 rano, herbatka w termos i nad wodę.
Przed 7 już z kolegą na miejscu pogodna względnie ładna, ciepło, bez deszczu, wędkarzy już kilku z porozkładanymi żywcówkami,ale bez żadnych efektów. Rozkładam się i ja. Przez pierwszą godzinę nic aż tu niespodzianka w wodzie się pluszcze.
Patrzymy a tam Łoś no to pyk mu filmik
YouTube Video

YouTube Video

Po chwili się rozpadało do 10 wytrwaliśmy ale mieliśmy już dość.
Do domu na obiad i tak w sumie od 12 do 13 się zastanawiałem i gryzłem z myślami jechać nie jechać znowu?
W końcu pojechałem znowu moczyć kija co by się nie rozeschł Oczko
Nad wodą znów poranna zmiana już siedzi i próbuje. Trochę pogadaliśmy wymieniliśmy historyjki co jest przyczyną tego że nic nie bierze a tu nagle bomby nie ma.
Dobiegam do wędki i jest siedzi.
Co prawda nie jest to okaz ale zrekompensował po wczorajszym prawie całym dniu bez żadnego szczupak i porannym dzisiejszym zmokłym tyłkiem Yyyyy
52 cm
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/529242ef923c3_cimg8652.jpg
"Suszymy ząbki panowie"
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5292433c2d9e8_cimg8654.jpg
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/529243d897abe_cimg8655.jpg
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/529244191b28b_cimg8656.jpg
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Gratuluję. Piękne zdjęcia :-)
 

Michal Wisniewski

Offline

Zdjęcia trochę podciągnięte kolorem żeby nie były takie szare jak przy dzisiejszej pogodzie Yyyyy
 

Mariusz Kowalski

Offline

Michal Wisniewski
Za szczupaka 520 pkt,za kompozycja -250 punktów,za jakość -250 punktów,wyraz ogólny, estetyka zdjęcia 250 punktów czyli....
1270 pkt Oklaski jak z mojej strony oczywiście.
Dałbym jeszcze za łosia ale niestety nie mogę Haha
 

Michal Wisniewski

Offline

Łoś w Kampinoskim Parku Narodowym to już żadna nowość ale takiego taplającego się w wodzie w tym roku nie widziałem.
 

Mariuszkk

Offline

Gratuluję połowu.Oklaski Wędkarstwo ma te plusy ,że możliwość obserwowania piękna przyrody mamy jako gratis w pakiecie.
I to jest toOkok
 

Michal Wisniewski

Offline

Zgadzam się. Poczucie piękna które nas otacza, widoki, krajobrazy, dlatego aparat powinien być wyposażeniem standardowym żeby uwieczniać te widoki. A złowiona ryba jest dodatkową atrakcją.
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Ja swego czasu nakręciłem film z myszą w roli głównej,która towarzyszyła mi całą zasiadkę :-) Było nam raźniej...:-)
 

Mateusz Harezlak

Offline

Powinniście wklejać tylko po 1 zdjęciu do oceny, ale nie istotne w końcu to tylko zabawa. Michał zdjęcia piękne i za fotografię ode mnie 750 pkt + 520 za rybkę, czyli tak jak Mariusz daję 1270 punktów Oczko
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Dopiero wróciłem do domu.Widzę ,że chłopaki się postarali.
Gratulacje. Ja nic nie złowiłem. Ani brania. Puchar
Wszystkim dziękuję za udział w zabawie.Trochę ubarwiła ten szary listopad.Oklaski
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
Zawody trollingowe ''Sum Warty'' Yamaha Trolling Chalenge w Gorzowie wlkp. Umawialnia informator dot. imprez 2 03 lipca 2016 22:27
Zawody o puchar ELDORADO Znalezione w sieci 1 26 kwietnia 2015 12:40
ŁOWCA Hyde Park 6 06 grudnia 2014 10:44
Shimano Stella SW 2013 + Shimano Ocea Bluefin Tuna vs. Fiat Panda! Testy sprzętu wędkarskiego 3 23 października 2014 20:32
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,736,276 unikalne wizyty