Odczepiacze do przynęt. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bóg stworzył kobiety bez poczucia humoru – w rezultacie potrafią one tylko kochać mężczyzn, zamiast śmiać się z nich. Ingmar Bergman


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Odczepiacze do przynęt.

Filipka

Offline

Kolega kupił wyciągacz woblerów z dna...pierwsza próba...moja guma za 4 zł... udało się ...potem wobler mój za 15 zł ...udało się haha na koniec jego wobler za 67 zł i agrafka strzeliła wobler zniknął w toni. Ale ogólnie to działa Usmiech Wyrywacze woblerów
 

Wojtek Hanaczewski

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Kolega kupił wyciągacz woblerów z dna...pierwsza próba...moja guma za 4 zł... udało się ...potem wobler mój za 15 zł ...udało się haha na koniec jego wobler za 67 zł i agrafka strzeliła wobler zniknął w toni. Ale ogólnie to działa Usmiech Wyrywacze woblerów

A może po prostu nie działa na drogie woblery hehe
 

Andrzej Cecula

Offline

Ja wstawię odczepiacz własnej roboty wykonany już dłuższy czas temu uratowałem już niejedną przynętę dzięki niemu bardzo przydatna i prosta rzecz tylko ciągle myślę nad zmianą linki bo stalowa lubi się skręcać a jak łapie się z brzegu to jest to trochę męczące ale za to wyrwie wszystko z wody grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie_0098_c9c01.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie_0099_87784.jpg
C&R
 

Marek Faron

Offline

Stalowa linka jest ok ale po co taka gruba?? No ale w sumie patrząc na twoje dzieła to też bym taką zastosował żeby ich nie stracić. Ja na twoim miejscu albo bym dal porządną linkę z tworzywa albo zostawił stalkę ale dużo cieńszą i jakiś krętlik do tego ale linka z tworzywa o wiele lżejsza do noszenia w plecaku.
Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle" W.Churchill
 

Tomasz Stronski

Offline

Miałbym pytanie do użytkowników groma, interesuje mnie jak waga wpływa na zaczepianie się do przynęty? W ofercie jest jeszcze wersja turbo 220g(niby na troć i przesunięcie ciężaru). Pozdrawiam.
 

Tomek Sztanka

Offline

Miałem kiedyś taki okrągły z kolcami od pierścienia do środka na cienkiej sztucznej lince ale nie zdał egzaminu i poszedł na dno z blachą, chyba z mosiądzu był. Ja miałem bardzo dużo blach robionych, niklowanych lub chromowanych w warsztacie galwanizerskim wuja, to mi odczepiacz nie był potrzebny, no ale teraz to bym sobie dobry, sprawdzony kupił!
T.
 

Andrzej Cecula

Offline

Marek Faron napisał(a):

Stalowa linka jest ok ale po co taka gruba?? No ale w sumie patrząc na twoje dzieła to też bym taką zastosował żeby ich nie stracić. Ja na twoim miejscu albo bym dal porządną linkę z tworzywa albo zostawił stalkę ale dużo cieńszą i jakiś krętlik do tego ale linka z tworzywa o wiele lżejsza do noszenia w plecaku.


Właśnie ciągle myślę ale jakoś zamiennika nie mogę wymyślićSmutny a co do stalówki to cieńszych nie było wtedy akurat, będę musiał popatrzeć, a krętlik też by się bardzo przydał tylko musiałby by być wytrzymały i mieć takie oczko żeby na drut weszło chyba że macie inne pomysły jak podczepić krętlik.
C&R
 

Andrzej Cecula

Offline

Byłem dzisiaj i kupiłem linkę z polipropylenu 3 mm cieńszej nie brałem bo zawsze może się łatwo przetrzeć o kamienie, wytrzymałość 150 kg myślę że wystarczy i kłopot z głowy Usmiech
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie_0100_76879.jpg
C&R
 

Longin B

Offline

Andrzej a jaki gruby jest ten drut.
 

Karol Krause

Offline

Witam. Ja z kolei i kilkunastu moich kolegów od pewnego czasu stosujemy wyczepiacz naszego kolegi po kiju Leszka.Jest to niezwykle dopracowany pod każdym wzgledem odczepiacz a w szczególności element który odpowiada za pochwytywanie krętlika z agrafką. Całość wykonana z jednego kawałka metalu. Możliwość regulacji obciążenia.Super wytrzymała linka. Cóż więcej chcieć. Po prostu sprawdzony w boju na pomorskich rzeczkach Rega-Parseta wyczepiacz. Ale co tam ja będę się rozpisywał może sam wytwórca się wypowie. Pozdrawiam Karol.

Na forum nadal obowiązuje poprawna pisownia.

forumsumowe.pl/h/fshzw_p4170086jpg_8bf2a.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p4170082jpg_b5e35.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p4170087jpg_cd104.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_p4170099jpg_36a76.jpg[/img]
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Przerzucanie przynęt Łowienie sumów na grunt 9 05 grudnia 2016 21:08
Sprzedaż przynęt, zezwolenia Hyde Park 4 13 czerwca 2015 09:12
Podrasowanie przynęt Spinning, Trolling za sumem 16 07 kwietnia 2015 09:02
Znaczenie koloru przynęt na branie suma Spinning, Trolling za sumem 15 01 stycznia 2014 08:44
ZAKAZ WYWOŻENIA ZANĘT I PRZYNĘT Żywiec - nęcenie, sprzęt i metody połowu 4 25 grudnia 2012 14:31
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,602,972 unikalne wizyty