Power Pro 0.56mm 70kg | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać. -Cyceron


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Power Pro 0.56mm 70kg

gregorio

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Dotarła do mnie dzisiaj plecionka Power Pro 0.56mm 70kg wytrzymałości.
Trzykrotnie ją testowałem i strzelała za każdym razem na prostym odcinku nie na węźle przy obciążeniu 35-37 kg .... Nie jest źle Okok


Co zatem oznaczają owe 70kg? Testy robione są w jakiś specjalny sposób?
"Zapłacili za 3:0, będzie 3:0!"
 

Jozefp

Offline

Trzeba było by zapytać o to producentów żyłek i plecionek Usmiech
 

jbkajdulka

Offline

Z tego co wiem, oznacza to maksymalną wagę złowionej ryby.
 

bartoszKSSG

Offline

Uważajcie koledzy na podróbki bo jest ich multum na allegro, sam mimo wcześniejszej wiedzy na temat podróbek się naciąłem. Licytowałem jedną z aukcji i w ostatnich sekundach zobaczyłem że długość jest 125m a nie 135.

tutaj dla porównania oryginał i podróba
http://media.photobucket.com/image/power%20pro%20fake/fahmi_helmi/untitled1-2.jpg
 

Artur K

Offline

Koledzy zapamiętajcie jedno. PP na stany podaje lbs test czyli wytrzymałość na węźle. Natomiast na Europę PP podaje wytrzymałość liniową która jest znacząco wyższa. Przy niższych średnicach, liniowa ma zazwyczaj o 50% większą wytrzymałość niż na węźle. I ta miara amerykańska jest bardziej wiarygodna. Więc to że na stany w funtach i jest mniej to nie znaczy że fałszywka, po prostu uczciwie podane parametry, a nie tak jak europejczycy lubią mieć podane więcej.
 

Hubert Chamczyk

Offline

Właśnie zrobiłem test mojej PP 0.56 , jak była nowa to niestety nie zrobiłem testu ale po jednym sezonie pęka przy obciążeniu 31kg co wy na to?
No Kill
C&R
 

Witold Galewski

Offline

Hubert Chamczyk napisał(a):

Właśnie zrobiłem test mojej PP 0.56 , jak była nowa to niestety nie zrobiłem testu ale po jednym sezonie pęka przy obciążeniu 31kg co wy na to?


TZN bo nie wiem przy ilu tego nie robi. Jeśli nie pęka przy 25 kilo to znaczy że jest wszystko ok na pewno żaden sum jej nie zerwie i nie ma wędziska które wytrzyma ten ciężar (są takie ale nie na sumy) Ja testuje zestaw wieszając 10 kilo jeśli wędka itd wytrzymuje jest ok.( parę nie przeszło testu) W tym sezonie łapałem sumy w granicach 170 i żaden nie dawał takiego oporu. Sam spróbuj 10 kilo i zobaczysz że podnieść na kiju nie jest łatwo, zresztą Robert robił takie testy są w galerii. Pęka liniowo czy na węźle?
 

Hubert Chamczyk

Offline

Liniowo. Hm.. muszę spróbować kiedyś podnieść 10kg na kiju, tylko czy nie wytwarzają się mikro pęknięcia dzięki którym wędka w przyszłości szybciej się rozleci?
No Kill
C&R
 

Witold Galewski

Offline

Hubert Chamczyk napisał(a):

Liniowo. Hm.. muszę spróbować kiedyś podnieść 10kg na kiju, tylko czy nie wytwarzają się mikro pęknięcia dzięki którym wędka w przyszłości szybciej się rozleci?


Nie chcę być wyśmiewny ale po co plecionka o wytrzymałości 50 kilo jeśli obawiasz się o kija którym masz podnieś 10. Ja tak testuję każdy nowy zestaw przed wyjazdem szczególnie gdy zmieniam agrafkę. A kij który nie wytrzyma jego miejsce jest w koszu.Tak jak pisałem w tym sezonie sumów w przedziale 150-180 złapałem koło 10 szt dlatego jest to dla mnie istotna sprawa.
 

Hubert Chamczyk

Offline

W sumie to masz racje, mam Cormoran'a 80-350g wątpie żeby coś się z nim stało. Jak będę miał czas to pewnie spróbuje podnieść jakieś ciężary.
No Kill
C&R
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię Robinson Power Stick Hi-Flex 190cm Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 18 15 września 2019 19:55
Spro Power Shade Catfsh 150-300gr 3m Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 26 sierpnia 2017 10:49
Plecionki WFT i Uni Cat Power Line Testy sprzętu wędkarskiego 34 22 października 2016 22:26
Power Pro / Power Pro S8 Slick Sprzedam sprzęt wędkarski 1 02 września 2016 09:04
2X WĘDKA ROBINSON POWER STICK HI-FLEX 3.00 150-350 Sprzedam sprzęt wędkarski 4 26 lipca 2016 08:31
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,673,622 unikalne wizyty