Sygnalizatory z Centralką - wady,zalety, marki. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdyby ludzie kochali pracę, ciągle jeszcze oraliby ziemię zakrzywionym kijem i nosili ciężary na plecach. Autor: Elihan Feather


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sygnalizatory z Centralką - wady,zalety, marki.

Norbert Jeziorek

Offline

Wyłączyć nie da rady , jedynie zakleić kawałkiem taśmy albo go rozebrać i odłączyć kabelek.
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Mariusz Kowalski

Offline

Dzięki.
 

JKarp

Offline

Cześć
Przeczytałem uważnie cały wątek o sygnałkach. Jeśli nikt mnie nie zgani to powiem, że MonsterFishing w niedługim czasie udostępni do sprzedaży całkiem nowe sygnałki z centralką. Nie będzie przycisków a będą potencjometry. Cena seta 4+1 ma wynieść około 500 zł. Oczywiście można będzie zakupić 2+1 do 4+1. Mam starą wersję i przez cały tamten sezon dzielnie mi służyła od wiosny do późnej jesieni. Posiadam również FOX Micron MX - tego akurat przedstawiać nie trzeba. Mają chyba pięć lat i są bezawaryjne. Często dostępne są używki w dobrej cenie.
JK
Złów, zrób fotkę i wypuść
 

Kosiec Piotr

Offline

Dobre też są sygnałki NASH. Całkowicie sterowane jedynie z pilota. I co niezniszczale w co nie mogłem uwierzyć. Ale film przedstawia CRASH TEST. Tylko cena spora.
YouTube Video

YouTube Video

A co jeszcze do sygnałków to ostatnio widziałem bardzo fajny model dla tych którzy nie chcą bóg wie jakich bajerów. Malutkie syganałki z centralką. Dzięk jedynie na centralce. Sygnalizator nie wydaje żadnych dźwięków, jedynie świec się dioda. Są to sygnałki Gardnera ATT PACK. Słyszałem że sygnałki są niezawodne i 100% wodoszczelne co pokazuje jeden z poniższych filmów. Haha
YouTube Video

YouTube Video
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

JKarp

Offline

Cześć
Powiem Ci Piotrze, że sygnałki Monsterfishing też bez problemu przeszły test szklankowy z wodą, test pod kranem i test zamrożenia w szklance z wodą Oklaski
Nie bardzo wiem jak wstawić filmy ale jak się rozeznam to wstawię.
Dodam jeszcze, że w okolicach maja tego roku pojawią się jeszcze jedne sygnałki - te sygnałki mogą przewrócić nasz rodzimy rynek tych urzadzeń.
JK
Złów, zrób fotkę i wypuść
 

Kosiec Piotr

Offline

Ale o jakim modelu mówisz który jest obecnie na rynku co do tych testów. Bo z tego co wiem to nie są one złe.
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

JKarp

Offline

Cześć
No fakt - ciut namieszałem.
Mają być nowe sygnałki Monsterfishing- jedne w marcu a drugie w maju tego roku.
A te testy przeszły najstarsze sygnałki czyli te, które były cały czas dostępne.
JK
Złów, zrób fotkę i wypuść
 

Marek Faron

Offline

Hejka właśnie się rozglądam za sygnałkami z centralką i mam miszmasz w głowie. Myślałem o czymś do 200zł ale nic poza kongerem nie znalazłem i podniosłem pułap do około 250zł i w tej cenie znalazłem już interesujące mnie modele.

1. Askon Plus 3+1 za 259zł.
Tylko mają różne opinie gdzie jedni narzekają a drudzy chwalą kilkuletnią pracą bez awarii po czym ktoś powiedział ze to zależy od egzemplarza jaki się trafi. Co najważniejsze to przecena z 672 na 259 w Askari i nikt nie wie czemu taka przecena. Jedni mówią że centralka ma zwarcia i żre baterie innym zdychają sygnałki po lekkim deszczu a jeszcze inni chwalą że mimo wielkich deszczy i kapieli w jeziorku nadal działają bez zarzutu.
2. Konger Lux o tym prawie w ogóle niema informacji poza tym ze Sanger ma identyczne.
3. Monsterfishing MF-109C ogólnie wizualnie mi się nie widza ale widziałem
przekonujący filmik testowy.
4. No i jest jeszcze Vimarco w tych pieniądzach ale to wygląda tak samo jak monsterfishing tak wiec nie wiem czy w środku będzie jakaś różnica.
Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle" W.Churchill
 

Emil Szczepanik

Offline

Myślę ze najlepsza opcja to Akson plus, maja dość dobre opinie w internecie i są naprawdę w dobrej cenie.
 

Marek Faron

Offline

Co do Askona to znalazłem więcej złych opini niż dobrych w przeciwueństwie do wyższego modelu Extreme kit. Co raz bardziej sie zastanawiam nad tymi Vimarco V-pro5.
Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle" W.Churchill
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sygnalizatory Cat Sounder XRS 2+1 z centralÄ… Sprzedam sprzęt wędkarski 1 03 marca 2023 16:18
Sprzedam sygnalizatory karpiowe Sanger Sprzedam sprzęt wędkarski 5 23 grudnia 2015 21:41
Karpiowe sygnalizatory na suma Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 6 01 lipca 2015 22:38
Elektroniczny sygnalizator brań z centralką Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 16 30 maja 2015 14:37
Sprzedam sygnalizatory wychyłowe Sprzedam sprzęt wędkarski 2 14 kwietnia 2015 22:15
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,756,918 unikalne wizyty