Turkuć Podjadek | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Przynęty żywe używane żeby złowić suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Turkuć Podjadek

Tomek Woloszyn

Offline

Żebyście wiedzieli ile słoików zakopanych stało u babki w ogródku i ani turkucia w zeszłym rokuSmutnySmutny w tym roku ponawiamy połowyUsmiechUsmiech
 

Lukasz Karasiewicz

Offline

Słoiki wkopywałeś na ścieżkach turkuci? Ja jeszcze obok puszek wkopywałem płytki aluminiowe żeby turkuć nie mógł przejść obok puszki.
 

Kazimierzp

Offline

Tomek Woloszyn napisał(a):

Żebyście wiedzieli ile słoików zakopanych stało u babki w ogródku i ani turkucia w zeszłym rokuSmutnySmutny w tym roku ponawiamy połowyUsmiechUsmiech


Nie wszędzie są turkucie, u mnie w ogrodzie i w najbliższej okolicy nie ma, ale w sąsiedniej miejscowości 4 kilometry dalej u kolegi jest ich zatrzęsienie. Wystarczy że poleje wodą ziemię i czymś przyłoży i już na drugi dzień zbiór robali, w ogrodzie nie urośnie ani żadne warzywo, truskawki itp.
Kiedyś na Popradzie przynęta nr 1, nic innego nie łowiliśmy, klenie były pierwsze.

Tomek jak przyjedziesz po pijawki to wiadro turkuci dostaniesz, tylko turkuć lubi "pływać" w Twoim wyrobie.
 

Lukasz Karasiewicz

Offline

U mnie na działce już złapałem z 15 Turkuci. Wszystkie będę odkładał na zlot na Odrę i będziemy próbować.
 

Lukaszb

Offline

I co w końcu powiecie o tej przynęcie? Warto wydawać 50zł za 10 sztuk? Czy nie jest bardziej efektywna od dajmy na to jętki?
 

Kazimierzp

Offline

Przynęta wydaje mi sie że jest dobra. Nie wiem czy to zasługa zapachu czy dzwięków jakie wydają. Przy łowieniu sumów to trzeba by spróbować na jakimś łowisku gdzie jest suma dużo, natomiast na klenie jest sprawdzona i jest rewelacyjna. Natomiast cena za wysoka, są miejsca że w ogródku ludzie mogą nałapać kilkadziesiąt za dobę.
 

Jozefj

Offline

Kazik. Na zlot takie małe wiaderko zabierzesz.
 

Kazimierzp

Offline

Pewnie że zabiorę, będzie można popróbować.
 

Dariusz Kucharski

Offline

U mnie w kompostowniku jest bardzo dużo larw Turkucia, właśnie przed chwilką poczytałem na temat Turkucia i zobaczyłem jak wygląda jeju jaki robal w życiu do reki bym tego nie wziął różne robale zakładałem na hak ale to nie dał bym radySmutny
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Wisniewski Michal

Offline

No Turkuć to mały predator Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,578,038 unikalne wizyty