Wasze techniki spinningowe | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Człowiek nie ma przyjaciół, przyjaciół ma tylko powodzenie. Napoleon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wasze techniki spinningowe

Kamil Kielbowicz

Offline

Arutr nie podchodzi tylko to jest zwykłe kłusownicto, metoda na tzw. szarpaka. Na sanie to co roku ładne brzany wyciągają w ten sposób.
C&R
 

Filipka

Offline

Stara i znana metoda wszystkich kłusownikom i chamstwu z PZW. U Nas mówią na to "na szarpaka":/
 

DanTe2491MA

Offline

Gamonie z PSR z Tarnobrzega nic z tym nie robią. Ścigają dziadków za wpisy lub jak ktoś ma dwie gruntówki na kawałek patyka, bata łowi ukleje to dają 100 zł Oklaski są dwa trzy razy w roku Oklaski Pseudo spiningisći maja żniwa ostatnio to nawet w biały dzień chodzą po opaskach na żyłce jest mały twister ,duża kula ołowiu i hak na rekiny.ZmeczonyZmeczony Kiedyś zadzwoniłem do PSR że jest siatka wstawiona powiedzieli ze zgłoszenie przyjęte a nikt nie przyjechałZmeczony
 

zemborzycki

Offline

Drodzy Państwo. Jak prowadzić woblery na suma? Wolno, jednostajnie? Czy robić porywy z przystankami?
 

Konrad Bartosik

Offline

Kolego właśnie sam odpowiedziałeś sobie na pytanie, czy wolno? tak, czy jednostajnie? tak, czy z przystankami? tak.
Trzeba kombinować, nieraz własnie dobrze jest przestać zwijać na dłuższą chwile i później ruszyć, akcja budzi reakcję, sum zachowuje się jak każdy inny drapieżnik. Pozdro
 

zemborzycki

Offline

No właśnie ja raczej wcześniej na szczupaku i sandaczu różnicowałem swoje prowadzenie, ale ono prowadziło to raz wolnego prowadzenie, przyspieszenia, wiele przystankow, szarpnięcia. W polowaniu na suma mi się to nie sprawdziło za bardzo.
 

Konrad Bartosik

Offline

Na pewno nie szarpiemy wobkiem tak jak na szczupaka, tylko przyspieszamy i zwalniamy prowadzenie i robimy przystanki, nie wszędzie da się to zrobić, ale próbować można. pzdro
 

Tomek Sztanka

Offline

Noi to był Chiński uczony co wyszczał dziurę w śniegu, Dobiłem do 4 strony i od brzany po 7 stronę szczupaczą wsie drapieżniki a TEMAT brzmi...
Przecie wiecie, że agresywny jestem po pijaku!!!
DO MIŁEGO FACECI...[b][/b]
T.
 

Piotr Jablonka

Offline

Zaczynam swoją przygodę ze spiningowaniem woblerami, zawsze jak łapałem na spining cięzkimi gumami, to wlekłem po dnie , lub robiłem minimalne skoki po dnie. Teraz zaczynam spiningować na woblery Screaming devil, i tu mam pytania, jak je prowadzić w bardzo głębokich miejscach 8-14 metrów z bardzo silnym uciągiem, czy prowadzić w miarę stałym tempie, czy prowadzić bardziej skokami??. Woblery te schodzą maksymalnie 4-5 metrów(przy najmniej przy tym uciągu ) , bo nawet przy najwolniejszym prowadzeniu nie wpadały mi w zaczepy które były na dnie. Znam wiele miejsc które są zdecydowanie płytsze maksymalnie 4-5 metrów, i czy lepiej szukać tam sumów w ciągu dnia, a dopiero po zmroku wybrać się koło tych głębokich dołów, i szukać go w toni ??
 

Konrad Bartosik

Offline

3-5 metrow to najlepsza sumowa woda. Na glebi sumki raczej odpoczywaja, ciezko tam cos zlowic na przynety sztuczne. Lepiej szukac na plytrzej. Ze spina mozna nawet na metrze ich szukac. Prowadzi sie raczej jednostajnie choc jak mozna pdytrzymac w nurcie na chwile to tez tak mozna.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jaki przypon na suma (wasze patenty) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 24 12 listopada 2018 09:03
Muzyka (Wasze kawałki) Hyde Park 511 21 lipca 2016 02:11
Sprawdzone przynęty spinningowe na suma Spinning, Trolling za sumem 126 18 lipca 2016 22:00
Wędziska spinningowe od Cormorana z serii Black Master Wędziska spinningowe na suma 3 25 lutego 2016 20:02
Sprzedam kijaszki spinningowe i zestaw do stacjonarki Sprzedam sprzęt wędkarski 20 17 grudnia 2015 23:52
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,665,805 unikalne wizyty