Wasze techniki spinningowe | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Siwizna nie czyni człowieka mądrym. -Menander


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wasze techniki spinningowe

Mariuszkk

Offline

A sprawdzi się nęcenie kwokiem podczas nocnego spinningowania ?
 

Jozefp

Offline

Ja w zeszłym roku zacząłem przygodę z sumem,pojechałem do znajomego mistrza od sumów i trochę pogadaliśmy o tym kwoczeniu.Mówił że na rzece jak już ktoś używa kwoka to trzeba umiejętnie i raczej delikatnie bo prędzej można go spłoszyć niż zwabić z racji płytkiej wody,ale jak woda ma już te ponad 5 metrów to wtedy warto spróbować.
Osobiście nie używałem nigdy kwoka,kilka razy wyskoczyłem na Wisłę ze spinem i machając z brzegu kilka sumków udało się przechytrzyć Oczko
 

Mariusz Juszczak

Offline

Seweryn pytasz jakie moje wyniki ??Ciężko powiedzieć dla jednego wedkarza jedno branie suma na sezon to dobry wynik a dla dugiego 50 to jest nic ja jestem z tych co łowią kilka sumów na sezon i jestem z tegow pełni zadowolony nie są to potwory na złoty medal ale jest z czym powalczyćOczko
 

Seweryn Urawski

Offline

Pytałem ogólnikowo, to już fajnie jak jest z czym powalczyćOczko. Ja sumowanie spiningowe na poważnie to właściwię zaczne dopiero od tego sezonu. Równiez niejestem fanatykiem co muszę coś złowic bo jak nie to niewiadomo co się dzieje. Ryby to pasja i zarazem zabawa oraz ciagłe kombinowanieHaha
 

Mariusz Juszczak

Offline

Do sumka trzeba mieć cierpliwość i czasami cały rok czekamy na to wymarzone branie ale to daje nam siłe na nastepny sezon.
(Dobra rada panowie lepiej być dobrze przygotowanym na to jedno branie zeby następny sezon nie żałować)
 

Seweryn Urawski

Offline

Niestety sie o tym przekonałem dwa razy, nawet sprzęt miałem gotowy pod dane miejsce za sumem. Tylko zawsz te sandacze wygrywały i branie suma na zestawie sandaczowym to marne szanse na Wiśle. Raz nawet widziałem wyskakujace sandacze i ganiające po powierzchni, nawet jednego sandacza wtedy miałem na kiju. Następny rzut i już wiedziałem czego się tak bały, branie w stylu odjeżdżającego tramwajuHaha
 

Jozefp

Offline

Jedyne wyjście w tej sytuacji to łowienie sandaczy na zestawie sumowym Haha
 

Seweryn Urawski

Offline

I tak właśnie robiłem później, nawet coś tam się złowiło na zestaw sumowyUsmiech. Sandaczowy biorę tylko w tedy na ponton jak z narzeczoną płynę połowić i ona bolenie łowi na niegoUsmiech. Nikt mnie już nie przekona żebym tym rzucał tym kijem na Wiśle lub tam gdzie może występować sum. Szkoda go bo dla mnie był "fartowny" i ryb po holował. Fakt parę godzin machania zestawem sumowym za sandaczami daje troszkę się w kość... szczególnie kiedy na końcu zestawu wisi 75gr z niemałą gumąOczko
 

Norbert Jeziorek

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Jedyne wyjście w tej sytuacji to łowienie sandaczy na zestawie sumowym Haha


Józku tu akurat nie tyczy się spinningu , ale kolega na karasia 42 cm a ja na leszcza 34 cm i to pokaźne sandałki się po uwieszały. Ja łowiłem na podwodny spławik z ciężarkiem 170 g i odjazd zrobił jak nie jeden sum Haha Dopiero podczas holu zdziwiłem się ,że coś sumówka za mało chodzi Haha
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Seweryn Urawski

Offline

40-pare karaś i sandaczOczko, chciałbym widzieć tego sandacza i jego rozmiaryHaha.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jaki przypon na suma (wasze patenty) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 24 12 listopada 2018 09:03
Muzyka (Wasze kawałki) Hyde Park 511 21 lipca 2016 02:11
Sprawdzone przynęty spinningowe na suma Spinning, Trolling za sumem 126 18 lipca 2016 22:00
Wędziska spinningowe od Cormorana z serii Black Master Wędziska spinningowe na suma 3 25 lutego 2016 20:02
Sprzedam kijaszki spinningowe i zestaw do stacjonarki Sprzedam sprzęt wędkarski 20 17 grudnia 2015 23:52
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,664,953 unikalne wizyty