Testy plecionek na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Po ilu dniach kobieta jest rytualnie oczyszczona od mę­ża? - Od własnego zaraz, od cudzego nigdy. Autor: Teano


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Testy plecionek na suma

Pawel Grzesik

Offline

Filmik jest nie widoczny Usmiech
 

Jozefp

Offline

Oglądałem z zapartym tchem,zwłaszcza ten moment jak zbliżyłeś kamerkę na wagęOkok Do 70 kilo trochę brakło Yyyyy ale i tak mocniejsza niż ta 100kilogramowa którą ja testowałem
 

Dariusz Kucharski

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Oglądałem z zapartym tchem,zwłaszcza ten moment jak zbliżyłeś kamerkę na wagęOkok Do 70 kilo trochę brakło Yyyyy

Brakowało ale było o 10 kg więcej niż moja nawet więcej niż 10 kg bo przy upadku wiadra trochę wody się wylało litr a może więcej ale nie chodzi tu o kilogram czy dwa
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Pawel Grzesik

Offline

Troche wody sie wychlapało wiec można powiedzieć ze 42kg OczkoTo chyba i tak najlepszy wynik testu z tych co były robione na forum nie wliczajac testu co było 70kgHaha
 

Jozefp

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Oglądałem z zapartym tchem,zwłaszcza ten moment jak zbliżyłeś kamerkę na wagęOkok Do 70 kilo trochę brakło Yyyyy

Brakowało ale było o 10 kg więcej niż moja nawet więcej niż 10 kg bo przy upadku wiadra trochę wody się wylało litr a może więcej ale nie chodzi tu o kilogram czy dwa


No dokładnie tak jak mówisz,tylko jaką będziesz miał pewność przy zakupie tej plecionki że trafisz na tą mocniejszą,skoro obydwie są z tego samego źródła a jednak się różnią dość znacznie Yyyyy
 

Dariusz Kucharski

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Oglądałem z zapartym tchem,zwłaszcza ten moment jak zbliżyłeś kamerkę na wagęOkok Do 70 kilo trochę brakło Yyyyy

Brakowało ale było o 10 kg więcej niż moja nawet więcej niż 10 kg bo przy upadku wiadra trochę wody się wylało litr a może więcej ale nie chodzi tu o kilogram czy dwa


No dokładnie tak jak mówisz,tylko jaką będziesz miał pewność przy zakupie tej plecionki że trafisz na tą mocniejszą,skoro obydwie są z tego samego źródła a jednak się różnią dość znacznie Yyyyy


Dziś dość długo rozmawiałem ze sprzedawcą rezygnują z importera bo u niego plecionka mogła zalegać w magazynie - moja stara, Roberta bardziej świeża a przyszły z jedną dostawąSmutny
będą kupować od tego roku u producenta i teraz zakupię 2-3 metry zrobię test gdy wynik bedzie satysfakcjonujący zakupię z tej samej szpuli plecionkę o znanych parametrachOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Tomek Sztanka

Offline

Kupować pletkę i przesyłać do Roberta i Dariusza, oni organoleptycznie sprawszą pletkę i albo zwrot do sprzedawcy albo do nas z certyfikatem na tak. HaGraty
T.
T.
 

Tomek Sztanka

Offline

Tu Darek masz rację, można wtedy zakupić na kilka osób i wtedy jest jeszcze taniej.
T.
 

Jozefp

Offline

Ciekawe ile by jej weszło na moje Battle 8000,pewnie nie za wiele Yyyyy
 

Dariusz Kucharski

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Ciekawe ile by jej weszło na moje Battle 8000,pewnie nie za wiele Yyyyy

Oj weszło by trochę na Warlock 90 wchodzi 320 metrów 0,50
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,673,346 unikalne wizyty