Sygnalizator brań wstrząsowy na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Im bliżej jesteśmy natury, tym więcej czujemy w sobie Boga. Autor: Johann Wolfgang Goethe


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 2 gość(ci)

 
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma

Slawomir Jozwiak

Offline

Odpowiem Ci na to pytanie po sezonie, trudno powiedzieć ile te baterie wytrzymają.
 

Janusz Michalak

Offline

A jakie to ma baterie? Może można by było wstawić akumulatorki i wyprowadzić jakieś druciki i ładować. Wtedy trzeba by było tylko zabezpieczyć te druciki, ale to dla naszych pomysłowych Dobromirów
 

Arekp

Offline

mliko007 napisał(a):
sezon może wytrzyma?


Z pewnością. Chyba, że zapomnisz wyłączyć ON-OFF i się wypiszczy jak mój.

Alarm mam już trzy, albo cztery lata, Ostatnie dwie zimy przebywał w nieogrzewanym garażu i jeszcze pikał, aż się wypikał w bagażniku.
 

mliko007

Offline

Czyli rozumiem że spokojnie sezon wytrzyma i to mi wystarczy a po sezonie wymiana bateryjek i jest ok Usmiech
Rybki
 

Arekp

Offline

Bateria się zużywa, gdy alarm jest włączony, tylko nieznacznie ze starości. Ile tych brań przewidujesz?
 

mliko007

Offline

Kolego Hunt er nie jestem w stanie ci odpowiedzieć na pytanie wiadomo że chciało by się jak najwięcej ale załóżmy że ok 50 to myśle że była by rewaelacja
Rybki
 

Arekp

Offline

To załóż alarm na ucho i 50 razy postaraj się głęboko zasnąć. Myślę, że wytrzyma więcej.
 

pablo__20

Offline

Hunt eR napisał(a):
JanuszW6666 napisał(a):
mliko007 napisał(a):
Zastanawiam się czy jest możliwość stworzenie takiego cacka działajacego w dwie strony Oczko

A czy na filmiku 2 nie jest właśnie metoda działania w obydwie strony?


Nie sądzę. Wędzisko wpadło w wibrację i rtęć lata "jak Żyd po pustym sklepie", co chwilę zwierając styki.

W drugim filmie specjalnie przełożyłem bezwładnik bo jak Hunter piszesz zamocowanie odwrotnie sygnalizatora nie jest takie łatwe musiałbyś założyć go od strony wewnętrznej kija po plecionce , co mija się z celem. Ciężko to tak wytłumaczyć ale jak każdy bedzię miał to w "łapce "sam pojmie dokładnie jak zamocować. Ps. przy wyprostowaniu się kija rtęć zamyka całkowicie obwód i sygnał będzie wył aż do wyłączenia (nie lata ).
 

mliko007

Offline

Dzięki ale raczej nie skorzystam z pomysłu, nie wytrzymał bym tego testu Haha
Rybki
 

sadam

Offline

Może jestem zacofany pod wzgledem nowinek wędkarskich,ale takiego ustrojstwa nie widziałem do tej pory.....
jeśli to faktycznie działa to do nocnego łowienia feederem rewelacja.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Multiplikatory na suma Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 210 20 listopada 2019 23:03
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,584,232 unikalne wizyty