Sygnalizator brań wstrząsowy na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto nic nie umie, temu i pomylić się nie można. -Menander


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma

Zbigniew Kapustynski

Offline

Coś widzę,że nie wierzycie we mnie a ja się dopiero rozkręcam.
Ponieważ to ja jestem konstruktorem tego uchwytu to Wam zdradzę, że tak to jest zaprojektowane, że w momencie zacięcia siła bezwładności okręca całość o 45 stopni w prawo, tak więc moment pędu prostoliniowy zostaje zamieniony na skręt wzdłuż osi wędki.
Przy masie 26 gram czujnika, bo tyle on waży z bateriami po przeróbce (nowy 40g) siła rzepa spokojnie utrzymuje czujnik w swoich objęciach.Okok
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Robert Dubis

Offline

Zbigniew Kapustynski napisał(a):

Coś widzę,że nie wierzycie we mnie a ja się dopiero rozkręcam.
Ponieważ to ja jestem konstruktorem tego uchwytu to Wam zdradzę, że tak to jest zaprojektowane, że w momencie zacięcia siła bezwładności okręca całość o 45 stopni w prawo, tak więc moment pędu prostoliniowy zostaje zamieniony na skręt wzdłuż osi wędki.
Przy masie 26 gram czujnika, bo tyle on waży z bateriami po przeróbce (nowy 40g) siła rzepa spokojnie utrzymuje czujnik w swoich objęciach.Okok


Bardzo wierzymy ,ale to jest wersja testowa i każda opinia jest przydatna ,żeby póżniej nie było na wędkarzy że płoszą zwierzynę w lesie, testy się udały ,Zbyszek już byłeś nad Wisłą?Okok
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Będzie dobrze.Haha
Jutro wyślę jeden do NASA a jeden na wirówkę do szkoły pilotów. Okok
Tam skorygują wszelkie błedy.Haha
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 

Grzegorz Petryna

Offline

Świetny pomysł, jak przejdzie testy to zaczynasz produkcję masową? Jeśli tak, to będę jednym z pierwszych klientów.
 

Marcin Szajda

Offline

Ja swoje przerobiłem wg. przepisu Longina, przepraszam szwagier mi to zrobił, bo ja nie mam lutownicy Usmiech
Działa super, może zrobię filmik z zamontowanym sygnalizatorem na wędce to wstawię. Świszczą czadowo Haha
 

Radzio Kielbasa

Offline

Panowie nawet jeżeli sygnalizator Zibibinia odpadnie podczas zacinania to raczej mało jest prawdopodobne że upadnie w trawę tak żeby nie piszczał, tym bardziej że Zibi zastosował 2 bezwładniki więc będzie go mógł odnaleźć w trawi na słuchHaha
Panowie jeszcze mała prośba, gdyby ktoś miał zamiar kiedyś zamawiać antydrzemki z zagranicy to prosił bym o wzięcie dla mnie 4 szt, ja nie mam konta na ebaju, czy innych zagranicznych portalach aukcyjnych, i przyznam że zakupy z zagranicy to czarna magia, a kupując we dwóch będzie zawsze taniej jeżeli chodzi o przesyłkę.
Chyba że ktoś ma do odsprzedania, to bardzo chętnie kupięOkok
Pozdrawiam Radzio
 

Michal Gorski

Offline

Radzio, mogę Ci zamówić z Honk Kongu Oczko Do mnie szły coś ok miesiąca ale doszły Oczko Cena 15zł za 5 sztuk Usmiech Przesyłka była w gratisie Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Robert Dubis

Offline

Wyobrażam sobie jak kiedyś spotkamy się wszyscy razem nad wodą i zaczną piszczeć te sygnałki , my mieliśmy tak nad Ebro ,czterech sprinterów każdy do swojej wędkiwysmiewacz
 

Radzio Kielbasa

Offline

Michał jak byś mógł to bardzo bym prosił, i widzę że Hubert Chamczyk też jest zainteresowany aniołkami, to też pewnie byłby chętny zamówić.
 

Krzysztof Poniewierski

Offline

Michal Gorski napisał(a):

Radzio, mogę Ci zamówić z Honk Kongu Oczko Do mnie szły coś ok miesiąca ale doszły Oczko Cena 15zł za 5 sztuk Usmiech Przesyłka była w gratisie Oczko


Michale to proszę zamów i dla mnie komplecik jak wyżej, podaj konto na PW a od razu podeśle kaskę Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Multiplikatory na suma Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 210 20 listopada 2019 23:03
Wygenerowano w sekund: 1.53
51,587,958 unikalne wizyty