Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego od 200 do 500zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby otrzymać pożyczkę, najpierw musisz udowodnić, że jej nie potrzebujesz Z praw Murphy'ego


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego od 200 do 500zł

Dariusz Kucharski

Offline

Jacek Gebala napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

Idę w zakład ze książka ta to "sumowa pasja" a kołowrotek ten niby lepszy od warlocka 100% Tica Cybernetic GG 100 jest dostępny u kolesia w sklepie z którym rozmawiałeś miałem okazje poznać Zdenka i sprzęt sumowy najlepszy jest tylko ten który jest dostępny u niego w sklepie grin dał mi pletki do testów i żadna nie była wytrzymalsza od skrytykowanego przez niego Berkley Ultra Cat Moss Green 0,50 75kg
być może i jest lepszy ten kołowrotek bo go nie widziałem ale podchodzę z dystansem do takich zapewnień


Ależ panowie Nono - zachowujemy się prawie tak jak ten sprzedawca zachwalający ów wspaniały(i jedyny) kołowrotek. "Czoper" pytał o (po)rade i ją otrzymał. Co zrobi to jego sprawaNono. Jeśli mimo wszystko zdecyduje się na "Ticę" to - moim zdaniem - wspanialeOczko. Jak będzie się mu dobrze sprawował to będzie częściej kupowany i wkrótce poznamy - mam nadzieję - plusy i minusy tego kołowrotka. I może w końcu ktoś napisze o nim rzetelną recenzję. W przeciwnym przypadku - nawet jak taka "druzgocącą" recenzja się nie pojawi, będziemy wiedzieli wiemy gdzie i u kogo zaczerpnąć wiadomości

Sam widywałem ten kołowrotek nad Padem. Tyle tylko że nie tak często jak inne i głównie u wędkarzy którzy zwykle "polują" na karpie. Tak wiec to dla mnie żaden argument i naprawdę jestem ciekam jak się "to-to" zachowuje w boju po którymś z kolei dużym sumie Nono


Jacku nikt tu źle o kołowrotku nie pisał pfft a zachwalać mogę tylko to co mam i znam, i na tej podstawie mogę udzielić rady
i tak to wyglądaOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Michal Gorski

Offline

A tak wracając do Warlocka to on jest jeszcze w sprzedaży? Na targach w lutym już go chyba nawet nie było bo wyszedł nowszy model.
Catch & Release
Kajtek...
 

piotr2210

Offline

Witam panowie co sądzicie o tym multiku OKUMA CLASSIC PRO XT 302LX czy mógł by ktoś z was wyrazić o tym jakąś opinie ?
 

Grzegorz Petryna

Offline

Taki temat już jest zaczęty. Zajrzyj tu: http://www.forums...ad_id=5883
 

Michal Wisniewski

Offline

Panowie biję się z myślami nad wyborem kołowrotka pomiędzy Sanger Uni Cat Warlock XT 9000 a Penn-em Spinfisher SSV 8500 i tutaj pytanie do osób które miały w ręku jeden i drugi jakie są różnice które przemawiają za danym modelem.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Michal Wisniewski napisał(a):

Panowie biję się z myślami nad wyborem kołowrotka pomiędzy Sanger Uni Cat Warlock XT 9000 a Penn-em Spinfisher SSV 8500 i tutaj pytanie do osób które miały w ręku jeden i drugi jakie są różnice które przemawiają za danym modelem.


O Penn'ie mógłbym ci napisać, ale Warlocka w ręku nie maiłem Yyyyy Tak czy siak, co byś nie wybrał to pewnie zadowolony będziesz pfft
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Michal Wilk

Offline

Tu masz wypowiedź Dariusza podsumowującą nowego Warlocka
Dariusz Kucharski napisał(a):

Właśnie dziś dotarł WarlockJahoooo po dokładnym obejrzeniu i zważeniu sprawa wygląda następująco:
W nowym modelu zmieniono nazwę, malowanie, i cenęwysmiewacz, to wszystkie zmiany, terkotka ta sama- lipna,zly waga bez zmian,całość znacznie lepiej się prezentuje od starszego modeluOkok to tyle w tym temacie

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_20140213_175535_3016d.jpg[/img]

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_20140213_180738_f03bc.jpg[/img]
 

Wisniewski Michal

Offline

Michal Wisniewski napisał(a):

Panowie biję się z myślami nad wyborem kołowrotka pomiędzy Sanger Uni Cat Warlock XT 9000 a Penn-em Spinfisher SSV 8500 i tutaj pytanie do osób które miały w ręku jeden i drugi jakie są różnice które przemawiają za danym modelem.


Michal w dużym zoologicznym (nie bede reklamowal) na targówku był Warlock 90 za 330zl o ile sie nie myle. Juz jakiś czas temu, ale tam raczej malo kto jeździ po sprzęt, wiec nóż widelec jeszcze jest Usmiech
 

GrzegorzS

Offline

Witam wszystkich...
Rozglądam się za dobrym kołowrotkiem, tak by troszkę wytrzymał. Wpadł mi w oko Fin-Nor Sportfisher Teaser 80 tylko nigdzie nie mogę nic o nim znaleźć, wie ktoś co to za kręcioł bo mogę go kupić za bardzo dobrą cenę...
dorzucam trochę danych:

Producent: Fin-Nor
Grupa: Z wolnym biegiem
Model: 80
Rodzina: Sportfisher
Marka: Fin-Nor
Nawój: 102cm
Waga: 791g
Łożyska: 5
mm: 0,45
Pojemność żyłki m: 300
Przełożenie: 4.9:1
Rollen Gehäuse: Metalowy korpus
Rollen Kurbel: Powiekszony uchwyt korby zapewniajacy optymalne przeniesienie mocy
Rollen Getriebe: Super twarde, mosiezne elementy przekladni
Rollen Anti Reverse: Bezstopniowe lozysko oporowe
Średnica szpuli: 66,4mm
 

Bartosz Wasielewski

Offline

GrzegorzS napisał(a):

Witam wszystkich...
Rozglądam się za dobrym kołowrotkiem, tak by troszkę wytrzymał. Wpadł mi w oko Fin-Nor Sportfisher Teaser 80 tylko nigdzie nie mogę nic o nim znaleźć, wie ktoś co to za kręcioł bo mogę go kupić za bardzo dobrą cenę...
dorzucam trochę danych:

Producent: Fin-Nor
Grupa: Z wolnym biegiem
Model: 80
Rodzina: Sportfisher
Marka: Fin-Nor
Nawój: 102cm
Waga: 791g
Łożyska: 5
mm: 0,45
Pojemność żyłki m: 300
Przełożenie: 4.9:1
Rollen Gehäuse: Metalowy korpus
Rollen Kurbel: Powiekszony uchwyt korby zapewniajacy optymalne przeniesienie mocy
Rollen Getriebe: Super twarde, mosiezne elementy przekladni
Rollen Anti Reverse: Bezstopniowe lozysko oporowe
Średnica szpuli: 66,4mm


Specem od Fin-Nor-ów to tu chyba Jacek Gebala jest pfft Napisz do niego na PW http://www.forums...g_send=679 Haha
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,602,595 unikalne wizyty