Proszę o poradę spin na zandera | Forum wędkarskie

Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Człowiek tylko wówczas jest szczęśliwy, kiedy interesuje się tym, co tworzy. Erich Fromm.

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

woblery trociowe janek
woblery trociowe janek
woblery trociowe janek
Ebro 2012
Ebro 2012
Odra
odra
155 cm ok 35 kg

Na forum na skróty

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

Proszę o poradę spin na zandera

Dawid1994

Witam czy ktoś mógł by polecić dobry kijek na sandacza długość jaka mnie interesuje to 3m i wyrzut do 40g pod korbke Ryobi Zaubera, ewentualnie jak ktoś z czytajacych miałby na sprzedaż cos w dobrym a nawet bardzo dobrym stanie prosze pw
Pozdrawiam

olabo

3m na sandacza?Dla mnie 2.5m to max ,z brzegu i pod woblera aby wydłuzyć rzut i sięgnąć poza trway/krzaki.Łódka to 2.1m max.Jakie to mają być przynęty?

mieciu

Savage gear buswhaker xlnt2 ja mam 228 cm od 9 do 32g. Mega kijek bardzo czuły i ma spory zapas mocy. Podpięty mam do niego kołowrotek shishimano nasci 2500 który ma mocny hamulec do 9kg i nawet w nurcie ciężką przynete zwija się leciutko, z czystym sumieniem polecamOczko

Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć