Kontrole PSR i SSR w 2017 roku | Forum wędkarskie

Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Seks jest jednym z dziewięciu argumentów za reinkarnacją. Pozostałe osiem można pominąć. Autor: Henry Miller

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

woblery trociowe janek
woblery trociowe janek
woblery trociowe janek
Ebro 2012
Ebro 2012
Odra
odra
155 cm ok 35 kg

Na forum na skróty

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

Kontrole PSR i SSR w 2017 roku

Tomasz Seta

Ciekaw jestem opinii o Waszych okręgach i częstotliwości kontroli.Ja w okręgu radomskim nie byłem kontrolowany ani razu a kondycję w skali do 5 oceniam na 2.Najbardziej wk... mnie fakt,że okręg radomski to nie jest kraina 1000 jezior i te kilkanaście a tak naprawdę kilka łowisk powinno być dopilnowane.

buli82

Podobna sytuacja na rzece Bug,miałem jedną kontrolę w tamtym roku.Ale najgorsze jest to że na tej rzece wszyscy praktycznie kłusują jak leci! Ale największego wkur,,,,,, doświadczyłem jak zobaczyłem kilka razy łowców sumowych polujących na suma w Maju! Nie wiem jak tu myśleć o okazach jak się zabiera nawet te które się nie wytarły!!!

Tomasz Wach

Odkąd posiadam kartę, a mam ją od 13 lat nigdy nie miałem kontroli SSR i PSR. Jedyna kontrola jaką miałem była przeprowadzona na wodzie PZW Poznań przez policję w sierpniu ubiegłego roku i o mało co nie zakończyła się mandatem za brak kamizelki Oczko

Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć