Wędzisko sumowe MadCat i multiplikator PENN do połowu z brzegu wąsaczy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza. Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Wędzisko sumowe MadCat i multiplikator PENN do połowu z brzegu wąsaczy

beny

Offline

Witam. Mam zamiar kupić kijek do połowu z brzegu naszych wąsaczy. Przymierzałem się do zakupu kijaszka. MadCat White Deluxe G2 320 cm 150-350 g. Wyrzutu oraz multiplikator PENN Squal Level Wind 30LH Haha RybkiRybkiUsmiech Byłbym wdzięczny za opinie o moim wyborze oraz jak możecie napiszcie swoje propozycje co byście polecili szukam wędziska z multiplikatorem do 1000 zł. Zestawy będę wywoził. Z góry dziękuje za odpowiedz na mój post Usmiech
 

Bojan42

Offline

Wędka myślę że będzie Ci pasować, a nad multikiem to pomyślałbym nad OKUMA Solterra 50 L na allegro jest jedna sztuka w dobrej cenie.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Wytypowany przez Ciebie zestaw raczej jest ok. Jak Ci się wizualnie podoba to bierz.
 

beny

Offline

A może wy macie jakieś lepsze propozycje do kijaszków i multiplikatorów ??
 

Michal Sip

Offline

Każdy ma jakieś swoje ulubieńce i uwierz, że jak byśmy powiedzieli tobie na co łowimy nie zdążył byś wybrać do sezonu taki mętlik się robi w głowie. No ale jak ma tobie coś to pomóc to ja łowie na Jenzi Siluro Baitmaster Glass i BM2.0 obie 3.30 metra a młynki to Spro Zeptor 75LH i FinNor Off95.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Wszystko zależy jaką prace kija preferujesz. Jedni wolą pełne ugięcie czyli parabola, a inni wolą prace szczytową. Wszystko też zależy na jakich odległościach będziesz łowił. Jak daleko to miękkim kijem słabo się zacina i lepszym wyborem będzie sztywniejsza wędka. Jak kij ma być typowo pod multik to szukać kija pod multika, bo nie wszystkie kije są robione pod tego rodzaju zwijadła. Wędki z dużą ilością przelotek zazwyczaj są pod multiki, a to dlatego, że łowimy nimi przelotkami do góry i one uniemożliwiają ocieranie się linki o blank wędziska.
 

beny

Offline

Powiem szczerze i bez bicia uczę się na własnych błędach łowienia wąsaczy i moimi dwoma błędami było kupienie wędzisk o długości 2,60 do łowienia z brzegu po prostu mało wiedzy i koleszka mi wcisną. Wiec teraz jestem mądrzejszy i dlatego moje pytanie o wędziskach i multiplikatorze chciałbym kupić cały zestaw do 1000 zł. Słyszałem ze firma MadCat jest firma tworzącą dobre wędziska tak jak PENN multiplikatory. Będę łowił na dalekie odległości bo niedaleko mam do Zalewu Sulejowskiego. Tylko nie wiem czy wędzisko o którym wcześniej pisałem nadaje się pod multiplikator ? oraz czy będzie dobre do łowienia na dalekie odległości i czy będę mógł nim łowić na rzece ?
 

beny

Offline

Witam kolegow co sadzicie wędziskach Jakub Vagner CNC Cat 200-1000g 300cm – WFT, Jakub Vagner CNC Cat 200-1000g 320cm – WFT. A może polecilibyście jakieś wędzisko do 500 zł do połowu z brzegu w metodzie na podwodny spławik.
Z góry dzięki za pomoc
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Plecionki MadCat Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 1 11 maja 2020 18:50
Wygenerowano w sekund: 1.52
51,554,904 unikalne wizyty