190cm z rzeki Bug a wybrali się na sandacze | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Owoce dojrzewają w świetle światła, ludzie zaś w świetle miłości." [ Julius Langbehn ]


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
190cm z rzeki Bug a wybrali się na sandacze

mozilla

Offline

Hello
Marzy mi się taka walka z rybą.
Kolesie pojechali na sandacze a tu taki przyłów.
Pod koniec muzyczka rozwaliła mnie jak już wyjmowali rybę.

YouTube Video

Coś nie umiem zamieścić filmiku
https://youtu.be/DEGZAr3RJLM
 

Grzegorz Petryna

Offline

Popraw filmik bo nie wyświetla poprawnie.
 

mozilla

Offline

Coś nie tak robię chyba, wybrałem w YT udostępnij i skopiowałem coś takiego
https://youtu.be/DEGZAr3RJLM
następnie w poście wybrałem logo YT i [youtube ] tu wkleiłem skopiowany tekst [ /youtube]
 

Grzegorz Petryna

Offline

Poprawiłem Ci film. Poprawnie musi być tak: DEGZAr3RJLM w znacznikach youtube.

Ta muzyka to z Sąsiadów. Pat i Mat haha.
 

mozilla

Offline

Dzięki,
całe życie uczysz się i dalej mało wiem.
Jestem z Lubelskiego i kilka razy byłem nad Bugiem za sumem z marnym wynikiem. Straż Graniczna wygania wieczorem znad rzeki. A koleś przycina taką rybkę.
Szkoda że nie wolno łowić na Bugu w nocy latem. Zwiększyło by to szansę złowić coś większego. Może tego co wypuścili. Oczko
 

Grzegorz Petryna

Offline

Masa suma z Bugu przepadła bezpowrotnie. Raz, że kłusownictwo i mięso, a dwa, że częste przyduchy.
 

Viking

Offline

Nie tylko suma na Buku coraz mniej ,tam gdzie ja jeżdżę kłusownictwa (siatek) praktycznie nie ma ,sznurkarzy tez coraz mniej porównując z latami wstecz.
Według mnie to ryby nie wracaja z Zegrza bo jest niski stan wody .Od 6 lat tylko raz na wiosne byla duza woda a tak to lipa ,Bug wysycha ,nie ma rozlewisk ,starorzecza odcinane sa od glownego koryta rzeki , rybki nie maj sie gdzie wytrzec,Presja wedkarska jest ,90% beretuje wszystko A tak zwana przyducha w moim rejonie byla w 2009 i padlo wiele pieknych ryb .
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię Robinson Power Stick Hi-Flex 190cm Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 18 15 września 2019 19:55
Mapy batymetryczne, monitor poziomu wody, hydrologia, żegluga - wymiana - rzeki i zbiorniki wodne. Spinning, Trolling za sumem 15 02 października 2016 18:03
Sum 190cm w sosie chili Nasze filmy o sumach 4 10 czerwca 2014 20:52
Sumy z rzeki Ebro czyli FishingPlanet Nasze filmy o sumach 10 09 maja 2013 21:45
Sumy z rzeki Ili. Kazachstan. Filmy o sumach znalezione w sieci 38 14 lutego 2013 19:31
Wygenerowano w sekund: 1.73
51,657,042 unikalne wizyty