Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przyroda jest lekarzem dla wszelkich chorób. Hipokrates


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł

Kamil Ungrat

Offline

Oczywiście tylko chciał bym aby taki kołowrotek mnie nie zawiódł , czy kołowrotki cormorana są ok?l
 

Kamil Ungrat

Offline

Jak nie to powiedzcie jakie są w porządku Usmiech
 

Lukaszs

Offline

Shimano pfft Puchar
 

Kamil Ungrat

Offline

Znajdę dobre w cenie do 240zł? A te cormoran i daiwa?
 

Kamil Ungrat

Offline

Te kołowrotki od 270zł się zaczynają więc ja podziękuje Oczko
 

Slawomir Polowczyk

Offline

Kamil16U napisał(a):
Znajdę dobre w cenie do 240 zł? A te cormoran i daiwa?

Witam znalazłem w necie młynek Penna do 270 zł ful metal

www.forumsumowe.pl/images/m_penn-frc5000.jpg
POLDEK beka
 

Kamil Ungrat

Offline

O ciekawy. Zaraz go ogarnę . A coś z daiwy ,cormorana itp. Daiwy interesuje mnie opus plus 5500 lub 5000, a cormorana ciekawszy według mnie big ben 7pi lub 6pi


Oglądnąłem tego penn'a i powiem, że fajny ale 5000 ma mały nawój żylłki chyba ,że 150m 0,40 wystarczy . A rozmiar 6000 kosztuje już 310zl .To ma być mój pierwszy kołowrotek na sumy, i ja mam 16 lat ,to też nie mogę przeznaczyć sporej sumki bo plecionke muszę kupić + sporo innych rzeczy
 

Lukasz S

Offline

Penn fierce o ile się nie mylę to ma rotor z grafitu, a obudowa z metalu. Gdzieś było pisane na forum. Z Daiwy to GS 100 lub DF 100. Tylko ciężko znaleźć na naszym rynku. Mieści się w tych granicach cenowych i jest sprawdzony, Janusz z forum na taki łowi bądź łowił.
 

fedors

Offline

Penn FIERCE jest full metal. Tak prawdę mówiąc to modele FIERCE SARGUS i BATTLE maja taką samą budowę, z tym, że FIERCE to model najbardziej ubogi. Fierce ma 4 łożyska, Sargus 5, a battle już ma 6, gdzie jedno leży pod szpulą, do tego kilka innych przydatnych rzeczy. Hamulec HT-100 ma już tylko Battle.
 

Kamil Ungrat

Offline

Teraz to pytanie do was Warto dołożyć te 80zł ? i kupić tego fierce .?Bo rozmiar musi być min 6000 a widzę że 7000 jest w tej samej cenie
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Tani kołowrotek Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 04 czerwca 2020 08:59
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,555,712 unikalne wizyty