Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeśli mówisz prawdę, nie musisz niczego pamiętać. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł

Kamil Ungrat

Offline

Z tym Panem to dlatego , że ja 16 lat mam i traktuje Was. Nie jako kolegów tylko dorosłe osoby. A co do kołowrotka to jaki mi doradzisz ,taki żeby był ok do 220zł Usmiech bo do lipca planuję ok 750zł wydać jeszcze xD
 

Lukasz S

Offline

Ewentualnie dozbieraj do 300 i już będziesz miał trochę większy wybór Usmiech
 

jbkajdulka

Offline

Lukasz Szlafka napisał(a):
Chyba Janek zgodzi się ze mną że tutaj się nie panuje Usmiech


Zgadzam sięHaha
 

Kamil Ungrat

Offline

Jak sobie życzycie tak zrobię. Doradził by ktoś z tym kolowrotkiem ?Ponieważ 300zl dal bym gdybym zarabiał. Chyba da się znaleźć coś w miare dobrego na początek do tych 220zł?? ;D
 

Marcin Magdziarz

Offline

Kamil,za nie całe 200 zł możesz kupić kołowrotek Sänger CAT Rewinder 80.Jest on opisany na forum,posiada go kilku chłopaków,także ja(niestety jeszcze na niego sumka nie wyciągnąłem).Jak za te pieniądze to jest to naprawdę przyzwoity kręcioł Okok.Z tego co wiem,to zbiera on pozytywne opinie jak na kołowrotek dla początkujących sumiarzy.
Myślę,że jak na początek to jest dobra propozycja dla Ciebie,a z biegiem czasu jak się wciągniesz w sumowanie i uzbierasz sobie więcej grosza to sprawisz sobie coś z górnej póły Usmiech
Pozdrawiam serdecznie Usmiech
marlinek8Rybki
 

Norbert Jeziorek

Offline

Dokładnie Kamil. Też zamówiłem Sanger Cat Rewinder 80. Usmiech Jeszcze niedoszedł ,ale w tej cenie jest ok Usmiech Sądząc po opiniach Usmiech
 

Kazimierzp

Offline

Kamilu Sanger Cat Rewinder 80 jest kołowrotkiem, który jest przeznaczony do łowienia sumów, myślę że w tej cenie jest to naprawdę dobry zakup.
 

Kamil Ungrat

Offline

Dlatego poleciłem mu to co mi polecili Usmiech a wędka na żywo wygląda super , bratu ręce do góry wyciągnąłem jak próbował wędkę w dół wygiąć XD , a co do kołowrotka to wyczytałem że Pan Artur twierdzi , że ta daiwa konkretnie opus plus 6000 jest lepsza od Sangera Rewinder 80. a ceny różnią się 20/40zł Daiwa od 190zł tylko rozmiar (5500) (6000) nie mogę znaleźć ,a Rewinder 80 ok 189zł . Przepraszam że tu o kołowrotkach piszę. Dużo o tym Cormoranie jest na forum jak cię interesuje . I osoby temat co do kołowrotków też jest. I takie jakich ty szukasz . Do 200zł
 

Krzysztof Kobus

Offline

Maszynka którą wybrałem dla brata to :

Kołowrotek MIKADO SENSEI 9000 FD

www.forumsumowe.pl/images/m_mikado_sensei.jpg

Dane techniczne:
przełożenie :4.1:1
łożyska: 13+1
szpula: 0.35/520 0.45/410 0.50/330
waga: 680g

Mam nadzieję że da frajdę bratuOczko
 

Marcin Skawinski

Offline

Widziałem ten kręciołek na żywo(kolega ma na karpie) spore bydle z niego.
Brat bedzie napewno zadowolony .
Rybki
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Kołowrotek Powitalnia sumowa ;) 5 20 listopada 2020 11:13
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Tani kołowrotek Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 04 czerwca 2020 08:59
Wygenerowano w sekund: 1.71
51,650,463 unikalne wizyty