Wędzisko na suma do połowów stacjonarnych dla początkującego do 200zł | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko? Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wędzisko na suma do połowów stacjonarnych dla początkującego do 200zł

LoLo

Offline

Pamiętam zamierzchłe czasy jak pewien , na oko pod setkę , dziadziunio poławiał przepiękne liniska w dwumetrowej szerokości rowie pomiędzy stawami.
Oprócz leszczynowego kija , kawałka sznurka i korkowego spławika , jedynymi akcesoriami stricte wędkarskimi była przyponowa żyłka i haczyk.
Jak widać dało się i obecnie również się da , tyle że nie o to chyba w tym wszystkim chodzi.
Dziadkowi chodziło jedynie o pływającą w stawie kolację a Tobie , jak mniemam , o coś zgoła przeciwnego.
Kij ten komfortu użytkowania Ci nie da o czym , mam nadzieję , przekonać się okazji mieć nie będziesz.
Pomysłu połączenia z multikiem nawet nie śmiem skomentować.
rio Odro
 

Leszek P

Offline

Marek Muszynski napisał(a):

A co panowie powiedzą żeby w zestawie z tą wędką mieć multiplikator?

Bez sensu.
Wędeczka na karpiki, to i kołowroteczek na karpiki. Co z tego,że zapniesz mocarny kołowrót, na nim mocarna plecionka, jak kijaszek wiotki?
Przecież z takim kijkiem nie zaprzesz się żeby zatrzymać uciekającą rybę, bo będziesz bał się, że pęknie (i słusznie).

Spasuj moc całego zestawu w jakąś logiczną całość, pamiętając, że będzie ona tak mocna, jak najsłabszy jej element...
 

Grcek346

Offline

Witam Haha ja osbiście używam mikado mlt heavy cat fish jest to bardzo wytrzymały kij w dobrej cenie 112 - 130 zł .Puchar
 

LoLo

Offline

i pewnie niewiele droższy od przytoczonego wieloskładu
rio Odro
 

Robert Stachyra

Offline

Czy wymienione w pierwszym poście tego tematu wędziska nadają się do wędkowania z multiplikatorem?
Mowa o:
Mikado MLT Heavy Catfish 80-400g
oraz
Mikado Cat Fish 300cm, CW: do 300g

Jeśli nie to mógłby ktoś mi coś polecić w cenie do 150zł? Z góry dziękujęHaha
 

Lukaszb

Offline

Ja mam MLT i spokojnie polecam, ale jak chcesz od góry mieć multiplikator to wg mnie jest za mało przelotek do tego. Jak chcesz multik na prawą rękę i podwiesić go od dołu i kręcić odwrotnie to jak najbardziej tak.
Catfish chyba byłby lepszy do tego ale nie trzymałem go w rękach więc się nie wypowiem.
 

Wisniewski Michal

Offline

Bierz Koghe Gianthunter Welss - w bardzo dobrej cenie w Askari jest. Mimo, że ciężka to niezniszczalna, a do tego dzięki 12 przelotkom nada się pod multik Usmiech
 

Dariusz Kucharski

Offline

Wisniewski Michal napisał(a):

Bierz Koghe Gianthunter Welss - w bardzo dobrej cenie w Askari jest. Mimo, że ciężka to niezniszczalna, a do tego dzięki 12 przelotkom nada się pod multik Usmiech


Michał ma rację ,kijek ciężki ale fajny, i sam ostatnio sobie taki sprawiłem grin za tą cenę to na prawdę fajny sprzęcik tylko że dotrze do mnie dopiero przed świętamiSmutny
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Janusz Golebiewski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Wisniewski Michal napisał(a):

Bierz Koghe Gianthunter Welss - w bardzo dobrej cenie w Askari jest. Mimo, że ciężka to niezniszczalna, a do tego dzięki 12 przelotkom nada się pod multik Usmiech


Michał ma rację ,kijek ciężki ale fajny, i sam ostatnio sobie taki sprawiłem grin za tą cenę to na prawdę fajny sprzęcik tylko że dotrze do mnie dopiero przed świętamiSmutny

Jeśli nie chcesz sztywnego kija i do 150zł to Kogha będzie chyba bardzo dobrym wyborem
 

Robert Stachyra

Offline

Dzięki za podpowiedź Oczko
Rozumiem, że ta wędka nadaje się do łowienia z multiplikatorem założonym u góry? Nie za mało ma przelotek?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,573,896 unikalne wizyty