Witam | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zazdrość to cień miłości. Im większa miłość, tym dłuższy cień. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Powitalnia sumowa ;)
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Witam

Mirek-Mazury

Offline

Witam WSZYSTKICH KOLEGÓW !
Wędkarstwo to moja główna pasja. Mogę śmiało powiedzieć że jestem niemal całkowicie spełnionym wędkarzem jeśli chodzi o połowy większości gatunków ryb występujących na mazurach czyli tu gdzie mieszkam (tj. szczupak, okoń, lecz, karp, węgorz, lin, pstrąg, kleń, troć) . Po dziś dzień uprawiam chyba wszystkie metody połowu - przeważnie z pozytywnym skutkiem Usmiech . Mam nawet przyjemność dzierżawić z kilkoma kolegami niewielkie 12ha jeziorko.. po prostu moje życie kręci się zdecydowanie w tym kierunku. No ale jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia i przyszła pora na coś grubszego - SUMAAA .. Wydaje mi się że braków sprzętowych już raczej nie mam by próbować swoich sił z Sumami - specjalne wędki, plecionki, kołowrotki, przypony, itp, nawet ponton, silnik, przyzwoite echo.. i tak dochodzę do momentu gdy wiedza, doświadczenie i bieżące informacje będą tym ważnym elementem uzupełniającym którego teraz mi brakuje. Do tej pory moje wyjazdy nad Wisłę i Narew przyniosły efekt w postaci raptem dwóch małych sztuk 93 cm i 45 cm Usmiech a z racji sporych odległości jakie mnie dzielą z potencjalnymi łowiskami nie mogę pozwolić sobie na wyprawy w "nieznane".. czas robić to możliwie najbardziej świadomie. Dodam tylko iż już od kilkunastu lat jestem zagorzałym zwolennikiem uwalniania złowionych ryb.
Liczę na Waszą wyrozumiałość, fachowe porady i nowe znajomości. Pozdrawiam , Mirek-Mazury
Pozdrawiam
 

Dariusz Kucharski

Offline

Witaj Mirku na forumOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Marcin Skawinski

Offline

Witaj Mirek, Ełk pozdrawia, w twoich okolicach łowiłem w Harszu i Żywkach
Rybki
 

Konrad Grabowski

Offline

Witaj Mirek! Usmiech
 

Mariusz Nowak

Offline

Witaj Mirku
sumy zaliczone 50cm /100cm/150cm/200cm/czekam na 250cm
 

Janusz Golebiewski

Offline

Witaj Mirku w kopalni wiedzy jakim jest to forum Okok
 

Tomasz Seta

Offline

Witaj Mirku.Dziel się również swoją wiedzą i wynikami z Mazurskich jezior.Pozdrawiam
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Witam z De i Francji Powitalnia sumowa ;) 4 05 maja 2019 01:37
Witam Powitalnia sumowa ;) 2 14 marca 2019 17:21
Witam wszystkich Powitalnia sumowa ;) 3 16 lutego 2019 23:51
Witam Powitalnia sumowa ;) 7 14 września 2018 20:57
Witam wszystkich. Prosze o pomoc Powitalnia sumowa ;) 5 21 sierpnia 2018 08:34
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,555,130 unikalne wizyty