Kontrole PSR i SSR 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów. -Plutarch


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Kontrole PSR i SSR 2015

Mateuszw

Offline

Wielkie Oklaski dla Panów z Potworkowa Haha
 

Adam 12

Offline

Witam serdecznie.
Wędkuje i pływam jakieś dobre 30 lat.Przeważnie po Wiśle.W tym czasie kontrolowany byłem może ze 3 razy (dobrze widzicie ).To o czym tu mówić.Staram się być w zgodzie z przepisami.Przestrzegam okresów,wymiarów ochronnych,limitów.Niestety jestem w mniejszości.To co się dzieje na wodzie,szczególnie na początku sezonu przechodzi ludzkie pojęcie.Koniec maja,cały czerwiec to żeż suma,wymiar,okres i limit dzienny to są pojęcia abstrakcyjne. Oczywiście jest grono etycznych wędkarzy,niestety jest ich o wiele za mało.Łowię przeważnie na spining.Łowiłem piękne okonie i sandacze niestety to już historia.W dobrych latach złowienie kompletu wymiarowych sandaczy zajmowało mi jakieś dwie godziny.W zeszły sezonie złowiłem 2(dwa).
Do czasu jak nie będzie kontroli na wodzie to sytuacja się niestety nie poprawi.
Pozdrawiam.
 

SylwekR

Offline

Witam łowię w okręgu Radomskim przez ostatnie 10 lat miałem jedną kontrolę przez PSR na rzece Szabasówce i jedną kontrolę na zbiorniku Domaniów przez policję. Na tyle wyjazdów to kropla w morzu.
 

Michal Sip

Offline

Nie jesteście sami , ja też przez przez ponad dziesięć lat tylko jedną kontrole miałem i raz widziałem jak panowie z PSR wjeżdzali nad kanał i to by było na tyle z kontroli w okręgu gorzowskimzly
 

Dariusz Kucharski

Offline

Na Odrze w okolicy Rakowa są często kontrole przeważnie w weekendy
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Marek Kohut

Offline

Wiadomo w weekendy bo strażnicy mają swoje życie i jak mają cza to jadą. Pytanie jest, czy tak rzadko jeżdzą czy strażników za mało.
 

Tomasz Seta

Offline

Jestem przekonany,że i na nasze forum zaglądają kłusole.Czytając ten temat pewnie zacierają brudne łapska a oglądając nasze pojedyncze rybki w "Dziś na rybach" mają niezły ubaw.Mam wrażenie,że w dziedzinie ochrony wód sięgnęliśmy dna.Gdyby nie nieliczne grupy strażników oddanych sprawie nie widział bym szans na odbicie się.
 

szymek2508

Offline

Ja łowie w okregu mazowieckim na bugu okolice szumina, wywloki i powiem szczerze ze kontrole mialem co 3-4 wyjazdy a czasami i kilka w miesiacu psr z ssr na zmiane a raz nawet 2 w ciagu dnia
 

Marek Kohut

Offline

Niezły ubaw to mają jak wracają nad wode a tam sieci niet.grin
Właśnie wróciłem ze "spaceru". na którym spotkałem serdecznego kolege, który właśnie kończy staż w kole myśliwskim.
Koło jest w rejonie moich wypraw wędkarskich i kolega powiedział, że straż łowiecka często ich odwiedza i można do nich też drydnąć jak jest potrzeba.
 

Tomasz Seta

Offline

W temacie "Dziś na rybach" zapomniałem dodać jednej istotnej rzeczy ale w sumie tutaj będzie pasować najlepiej.Mianowicie po godzinie 20 mieliśmy kontrolę PSR.Dokumenty,siatka i teren wokół zostały dokładnie sprawdzone a jak sami strażnicy przyznali na skutek licznych informacji o kłusownictwie i łamaniu regulaminu przez "wędkarzy" kontrole w okręgu radomskim mają być częste.Za śmieci w około też będą mandaty.Mimo,że zastaliśmy taki widok:
forumsumowe.pl/h/fshzw_wp_20160316_13_48_59_pro_e751b.jpg
to stojący z boku pełen wór,który kolega Marek zapełnił w kilka chwil zapewnił nam czyste sumienie a i oszczędził nieprzyjemności.Po rozmowie ze strażnikami,wymianie poglądów i spostrzeżeń jestem umiarkowanym optymistą.Jeśli będą aktywni i tak skrupulatni to może czysty brzeg i ryby w wodzie nie będą tylko marzeniem.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kontrole PSR i SSR w 2017 roku Forum ogólne o sumach 3 09 stycznia 2018 20:39
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Wędkarstwo podlodowe-sezon 2015/2016 Forum ogólne o sumach 62 25 stycznia 2016 13:13
NadEbro.pl i relacja z wyprawy 2015. Zloty i forumowe imprezy 14 10 stycznia 2016 15:58
Humor wędkarski i nie tylko - 2015. Hyde Park 308 09 stycznia 2016 11:46
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,659,804 unikalne wizyty