Zakupy wędkarskie 2016 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Oprócz optymistów i pesymistów istnieje jeszcze trzeci gatunek - przewidujący. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zakupy wędkarskie 2016

jachu67

Offline

Chodzi mi o podpórki, które mogę wbić np. w kamienną główkę-ostrogę na rzece np. Wisła.
 

JanuszKR

Offline

jachu67 napisał(a):

Chodzi mi o podpórki, które mogę wbić np. w kamienną główkę-ostrogę na rzece np. Wisła.


Każdą wbijesz dopóki nie trafisz na kamień. Różnica będzie polegała tylko na tym która się przy tym skrzywi, a która nie Haha
Wierzę, że chodzi Ci o podpórki wogóle przeznaczone do trudnych gruntów. W tym przypadku sprawdzą się te zakończone świdrem.
Tutaj masz przykład:
http://www.forumsumowe.pl/t-sumowe_podporki.html#post_250
 

jachu67

Offline

Duże dzięki za podpowiedźOkok
 

Dariusz Kucharski

Offline

Obawiam się że żadnej nie wbijesz w główkę czy ostrogę możesz ewentualnie obłożyć ją kamieniamiOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

JanuszKR

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Obawiam się że żadnej nie wbijesz w główkę czy ostrogę możesz ewentualnie obłożyć ją kamieniamiOkok


Nie no Darku nie zniechęcaj Kolegi Oczko Wbić wbije, byle by między kamienie Haha
Kolega chyba nie ma nas za idiotów i tylko o takie możliwości pyta, a nie że prosto w kamień grin
 

Dariusz Kucharski

Offline

Racja JanuszOkok między kamieniegrin
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Piotr Traba

Offline

Zawsze można ustawić kija nie na główce a na jej podstawie gdzie jest wystarczająco ziemi Haha
 

Michal Sip

Offline

Piotr Traba napisał(a):

Zawsze można ustawić kija nie na główce a na jej podstawie gdzie jest wystarczająco ziemi Haha

Bynajmniej ja tak robię jak mówi Piotrek i są plusy tego a mianowicie, nie kręcisz się po główce wykręcając kostek na kamieniach i hałasując tak że słychać ciebie na drugim brzegu, kolejnym plusem jest to że zazwyczaj podstawa główki jest dużo wyżej niż ona sama a jeżeli łowisz na dalekim dystansie to masz możliwość maksymalnie ograniczyć ilość plecionki pod wodą. Rozbijasz namiot , lokujesz się na fotelu , wędki masz pod ręką więc po co się męczyć z wbijaniem podpórek w kamienie czy też obkładaniem ich kamieniami.Oklaski
 

Piotr Traba

Offline

Dokładnie tak - chodząc po kamiennej główce stuki rozchodzą się bardzo daleko po wodzie.
 

Zbigniew Lewicki

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00203jpg_8fb9b.jpg
Zazwyczaj łowię na wiślanych kamiennych i betonowych główkach i dlatego mam podpórki z pręta. Czasami z trudem ale zawsze wbiję pomiędzy kamienie czy spękany beton. Główki są w różnym stanie więc zazwyczj nie ma możliwości ustawienia wędek u jej podstawy,
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakupy wędkarskie 2017 Forum ogólne o sumach 91 07 marca 2018 12:49
Świeże zakupy do stacjonarki Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 27 stycznia 2018 12:05
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Wyjazd Grupowy Ebro 2016 - Hiszpania Zloty i forumowe imprezy 186 28 stycznia 2017 14:36
Humor wędkarski i nie tylko - 2016. Hyde Park 98 03 stycznia 2017 22:55
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,560,547 unikalne wizyty