Sprzedam sprzęt sumowy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Każdy gromadzi blizny w sercu. -Paulo Coelho


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Sprzedam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Sprzedam sprzęt sumowy

Mateusz Kwiatkowski

Offline

Niestety nie mam czasu na wyprawy za wąsatym tak więc kończę przygodę z tym rodzajem wędkowania.
W związku z tym mam na sprzedaż kilka fantów.
forumsumowe.pl/h/fshzw_imag0962_072e2.jpg
Tak więc... od lewej:
-wędzisko Black Cat Cat Fighter długości 210cm. Nikomu z forum nie trzeba opisywać tego kija Usmiech Posiada lekko odciśnięte mocowanie kołowrotka( efekt za dużej stalowej stopki multiplikatora)- W żadnym razie nie wpływa jednak to na wytrzymałość wędki, poza tym wędka nowa i nie widziała nawet akwenu. Cena jaka mnie interesuje to 350zł do negocjacji.

forumsumowe.pl/h/fshzw_imag0964_3a5e4.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_imag0966_d15fe.jpg

-Następna piękność to Rinneman Ultratip 300 cm dł. Mocny szklany kij którego temat nie raz nie dwa był poruszany na forum i to właśnie po przeczytaniu Waszych opinii się na niego zdecydowałem Usmiech Wędka praktycznie nowa. Chciał bym za nią skromne 150zł do dogadania.

forumsumowe.pl/h/fshzw_imag0968_fc8a4.jpg

-Dalej mam OKUMA CLASSIC PRO XT 302 LX z pełną szpulą plecionki o wytrzymałości 75KG(Na prośbę kupującego poszukam szpuli z zapasem i powiem jaka dokładnie to plecionka.) Cena to 200zł z plecionką kupowaną na początku tego sezonu gratis Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_imag0970_b83f2.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_imag0971_65be1.jpg


- I ostatnie co posiadam na sprzedaż to pokrowiec firmy Black Cat. Mieści mojego mikado MLT 330 i jako jedyny daje rade na długość( przymierzałem się do kilku) Pokrowiec w stanie "używane" bo patałętałem się z nim po ciężko dostępnych łowiskach i wiadomo... leżał prawo i lewo na trawie. Cena 250zł.

forumsumowe.pl/h/fshzw_imag0969_4f122.jpg

Z chęcią porozmawiam z potencjalnymi kupcami na temat sprzętu, odpowiem na pytania, potarguje się i wyslę tyle zdjęć ile trzeba Usmiech

Pozdrawiam Mateusz.
 

MiyamotoMusashi

Offline

Jestem zainteresowany kupnem multiplikatora do kiedy gwarancja i na która rękę on jest.
 

Arkadiuszka

Offline

Mateusz pierwsza sprawa- jesteś leszczem wysmiewacz Tak na serio to szkoda, że kończysz przygodę z wąsem. Jakby cię ciągnęło na wodę dawaj znać, mam trochę zapasu w sprzęcie Oczko
Druga sprawa za Cat Fightera dużo za dużo. To jest stary model, w pewnym sklepie internetowym Cat Figter II jest w promocji i kosztuje za 180cm- 250zł za 210cm-199zł także prawie jak za darmo. Ja samtąd wychaczyłem właśnie Inliner II za 300pln gdzie normalnie po 450 nawet 500 chodzi.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sprzedam 2 kołowrotki Van Staal VM 275 Sprzedam sprzęt wędkarski 1 25 marca 2021 17:36
Sprzedam Deeper Smart Sonar CHIRP+ Sprzedam sprzęt wędkarski 1 14 października 2020 10:02
Sprzedam zaburtowy Yamaha F25 GWHS 2019r perfekt stan rumpel stopa S Sprzedam sprzęt wędkarski 6 18 kwietnia 2020 15:10
Sprzedam Sprzedam sprzęt wędkarski 1 20 grudnia 2019 12:03
Kupię kołowrotek sumowy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 11 lipca 2019 11:02
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,548,914 unikalne wizyty