Wątróbka drobiowa | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Najlepszą wagą do ważenia przyjaźni jest nieszczęście. -Plutarch


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Przynęty martwe do łowienia sumów
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wątróbka drobiowa

norimk

Offline

Norimk napisał
Ja w tym sezonie może spróbuję na jedną i drugą. Pozdr

Miałem na myśli z grilla, dla mnie i dla kumpla. My też musimy coś złapać do zjedzeniaOczko. Pozdr
 

Arekp

Offline

Siedząc latem na Słupie i nudząc się wymyśliłem taką koncepcję uatrakcyjnienia tej przynęty:
- na każdy grot kotwicy zakładam rosówkę,
- trzonek i groty przebijam przez wątróbkę,
- ucho kotwicy zapinam na agrafkę przyponu.

www.forumsumowe.pl/images/m_watroba-drobiowa.jpg

No i nie jest to już przynęta martwa.

Co o tym sądzicie?
 

Lukasz Karlinski

Offline

Wygląd robi wrażenie a tak na pierwszy rzut to wygląda jak ośmiornica ciekawe zestawienieOkok
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Wygląda bardzo apetycznie, sam bym się skusił...Oczko A tak na poważnie jak najbardziej może być taki zestaw.
 

Radekm

Offline

Hunt eR, jak najbardziej atrakcyjna Oczko. Niestety ja już mam chyba dosyć wątroby. Dzięki Forum mam nadzieję na NADZIEJĘ że w końcu skończy się ta udręka (foto)
Mój zestaw (2005) to plażówka SPRO (albo jeszcze teleskopowy drążek), żyłka 0,6 , mydełko( Pb ) 140gr i hak 5.0 lub 7.0... Teraz łowię na 9.0 i to samo bez zmian Smutny
 

sumik1984

Offline

Właśnie Scrooged ja mam takie same efekty na wątróbke drobiową.... I też chyba daje sobie z nią spokój w tym roku:/
 

mliko007

Offline

Witam ja osobiście rezygnuje z wątroby łowiłem 3 sezony i efekty były ( masa brań drobnicy począwszy od klenia trafiały się okonie kończąc na wszędobylskich jazgarzach ), a jeżeli chodzi o suma bo przecież na niego się nastawiliśmy to trafiły się osobniki 1-2kg. Tak więc w tym sezonie stosuje tylko żywca i chciał bym spróbować pelletu, chociaż jeszcze z tym pomysłem się trochę gryzę. I tutaj mam pytanie ? czy ktoś stosuje w naszych rzekach jub jeziorach pellet to proszę o opisanie składników z jakich wykonuje pellet oraz jak wygląda nęcenie ( częstotliwość i ilość pelletu który trafia do wody ) i może efekty jakie osiągnoł stosują tą metodę. Czytałem juz na forum iż pellet jest dobrym rozwiązaniem w hiszpani, ale czy w polsce można osiagnąć porównywalny sukces? mam nadzieję że tak, więc chętnych zapraszam może wspulnie uda się stwożyć pellet który bedzie dobrą przynętą w naszych wodach Haha i przyniesie oczekiwany sukces.
Rybki
 

Lukaszs

Offline

Może zrobić pellet wątrobowo rybno rosówkowy ? Haha
 

Dawid Wojcik

Offline

Ja łowię na Indyczą świeżą i największy miał coś pod 15kg. Ale mój tata łowi na owczą (baranią) (sam nie wiem skąd on to ma Haha ) siekaną i ukiszoną wsadzoną w gazę zmieszaną w proporcji 60% wątróbki i 40% pelletu rybnego i raz złowił na to sumka ponad 35kg
 

mliko007

Offline

Ok Sumierz1980 nie mówię że wątroba kurza, indycza czy barania jest zła, (wieprzową nie stosowałem czytałem kiedyś że się nie nadaje na suma) ja uważam że przynęta ta przynosi słabe a nawet bardzo słabe efekty w poławianiu średnich i dużych sumów i postanowiłem spróbować czegoś innego np pellet może to będzie przynosić lepsze rezultaty. Tak więc jeden zestaw to żywiec ( leszczyk, klenik, karpik ) drugi zestaw to raczej pellet
Rybki
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,725,981 unikalne wizyty