USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Często cytuję samego siebie. Dodaje to pieprzu mojej konwersacji. -Magdalena Samozwaniec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

Aleksander Bak

Offline

To już historia Usmiech

Czas zadać pytanie: "Kiedy powtórka?"
Z Sumito planujemy cos za tydzien tylko trzeba się dogadać czy każdemu pasuje panowie i panie Usmiech (była żona Łukasza?) Usmiech

Ja dziś idę złapać żywce ^^ i myślałem uderzyć na dolną wisłe na 1 wieczór/noc od piątku do soboty rano.
(Zapowiadałem że organizuje z rodzeństwem urodziny Taty 50 ^^)
 

salto

Offline

Niestety w przyszłym tygodniu jadę na Mazury, więc dopiero w połowie sierpnia zawitam na Wisełkę.
 

Marcin Zawadzki

Offline

Ja będę w tą sobotę na Wiśle, w następnym tygodniu pewni też.
 

Marcin Zawadzki

Offline

Marcin Zawadzki napisał(a):

Ja będę w tą sobotę na Wiśle, w następnym tygodniu pewni też.
 

Aleksander Bak

Offline

Złowiłem wczoraj 5 "fajnych" żywcow: 3x20cm +2x25cm eh... dzis pojadę na suma na jedną noc może się uda.
Szkoda że mam tylko tyle czasu na ten weekend... i 3 tyg urlopu ^^

Kto nie łowi ten nie złowi!
 

JanuszKR

Offline

Czołem !

Jadę dzisiaj z kolegą najprawdopodobniej na Wisłę w Jeziorzanach. Miejscówka ta sama co z mojej relacji na początku wątku.
Posiedzimy do jutra tak do godz. 8:00.

Ktoś chętny dołączyć ? Rybki Usmiech
 

SumiTo

Offline

Powodzenia chłopaki, widzę że każdy się wybiera w inne miejsce, Szymon na Łączany, Janusz na Jeziorzany, Marcin na dywany a Olo pod most. Szykują się relacje z całej Krakowskiej Wisły Okok . Jak dam radę też się pojawię. Znajdziemy te sumy Jahoooo
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Damian Szumilas

Offline

Bardzo chętnie wybrał bym się z wami ale niestety w ten weekend nie dam radySmutny Ale w przyszły weekend juz bankowo się pisze jak ktoś będzie się wybieraćHaha Teraz będę trzymać za was kciuki oby tym razem sum zechciał współpracowaćUsmiech Powodzenia PanowieUsmiech POŁAMANIA!!!!HahaHaha
 

Aleksander Bak

Offline

No ja się wybieram jednak pod most kolejowy na podgrabiu od strony przylasku rusieckiego (jak to brzmi^^jak żul zapity śpiący gdzieś pod mostem xD)
 

salto

Offline

No to będzie Wisełka obstawiona.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,598,704 unikalne wizyty