USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zwykle mamy tu normalne opady! Deszcz! Śnieg! Grad! Ryby! (Terry Pratchett)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

Szymon Bysiecki

Offline

jakbym miał opłaconą 8mke to bym też siadł. Ja myślę na wisłe ze spinem jechać tylko nie ma z kim
Nie ma co narzekać.Zawsze może być gorzej
 

Szymon Bysiecki

Offline

Wojtek ty masz chyba jakiś problem ze sobą. Stary masz temat do gościa to mu PW napisz albo zadzwon nie wiem a nie rzucaj mięsem w wątku o ustawkach ludzi z KRK. Stary po to jest forum żeby rozwiązywać problemy albo sie umawiać na ryby a nie żeby napierdalać na gościa który większości jest obojętny i zna go garstka ludzi. Jesteś poprostu żałosnym zfrustrowanym knypem i myślisz że jak porzucasz kurwani to pokażesz co to ty nie jesteś a wychodzisz na skończonego debila. Pozdro dla ciebie.
Nie ma co narzekać.Zawsze może być gorzej
 

SumiTo

Offline

Upały się skończyły więc pora na potwora!
Dzwonił dzisiaj do mnie Olo i proponował zasiadkę na " dywanach " Szymon i Damian się zadeklarowali i Ja też będę. Janusz się jeszcze zastanawia, ale prawdopodobnie będzie z Robertem.szykuje się kolejna Zasiadka w doborowym towarzystwie :O
Olo ma wrzucić wkrótce mapkę dojazdu.
Pozdrawiam i zapraszam :O
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Aleksander Bak

Offline

Marcin też się pisze na to miejsce i to jego zasługa przy wyborze łowiskaOkok
A więc:
forumsumowe.pl/h/fshzw_dywany_1_8575d.jpg
Jedziemy sobie Igołomską (droga 74) i przy stacji BP "Bar Meksyk" skręcamy w prawo w ulicę "DYMAREK" (swoją drogą ciekawa nazwa ulicy ^^ skąd mogła się wziąć?beka). Jadąc ulicą dymarek mijamy oczyszczalnie ścieków a następnie tuż za nią domek jednorodzinny i skręcamy przy nim w prawo.
forumsumowe.pl/h/fshzw_dywany2_002bb.jpg
Przejeżdżamy wał i prosto do miejsca zasiadki.
PS: Przy Wiśle to gdzieś w okolicy tego miejsca powinniśmy być - znaleźć miejsce Usmiech

Z mojej strony biorę ponton i echo+ sprzęt do zasiadki...co z żywcami? nie obiecuje-brak czasu totalny :/
 

SumiTo

Offline

Aleksander Bak napisał(a):
Z mojej strony biorę ponton i echo+ sprzęt do zasiadki...co z żywcami? nie obiecuje-brak czasu totalny :/


Olo to jest temat "USTAWKI PO KRAKOWSKU" czyli ze sprzętem Haha ( gdy kibice różnych klubów piłkarskich w Polsce porozumieli się ze Sobą i ustalili że na "ustawki" nie zabierają "sprzętu" i idą na gołe ręce to, kibice z Krakowa odrzucili tą propozycję i tylko tu się chodzi na ustawki ze sprzetami...) (chyba że masz złamaną rękę) beka
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

JanuszKR

Offline

My z Robertem się piszemy ale pod warunkiem, że mi jutro nie przyjdzie ponton.
Jeżeli tak się stanie to mamy wieczór w warsztacie z przerabianiem pawęży i montowaniem całego zestawu na sobotę Okok
 

SumiTo

Offline

Jak przyjdzie to złożymy go na dywanie Okok beka
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Aleksander Bak

Offline

Czerwonym beka
BTW: Pijemy coś? Czy tylko z mocnych to kawę Marcina? ^^ Wezmę ze sobą zioma ^^ fajny chłopak i duży z niego farmazon ^^
 

JanuszKR

Offline

My z Robertem jak będziemy to też z nowym, którego dzisiaj zrekrutował w Tyńcu Oczko
A co do kawy Marcina to tylko mogę potwierdzić, że rankiem ta jego skrzyneczka cała jest niezastąpiona Okok
 

Damian Szumilas

Offline

Od której zbiórka??Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,564,575 unikalne wizyty