USTAWKI PO KRAKOWSKU | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego. -Witold Gombrowicz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Umawialnia informator dot. imprez
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
USTAWKI PO KRAKOWSKU

JanuszKR

Offline

Dobra już wiem Okok
 

Damian Szumilas

Offline

Gdzie się panowie wybieracie?? Ja teraz do piątku na wolnym jestem gdyby ktoś chciał gdzieś wyskoczyć w tygodniu, czy na nockę czy nawet na kilka godzin to jestem chętnyHaha Dawać znać tylkoUsmiech
 

Aleksander Bak

Offline

Czwartek i piątek mam wolne Damian. Dogadamy się Usmiech
 

Jakubt

Offline

Witam Wszytkich z Okolic Krakowa,
Ja z kompanem spędziłem ten week nad Wisłą; okolice Łączan i Kamienia + zwiad na Podłężu.
Woda miała 26-27 stopni wg echo - i zgodnie z Waszymi opisami - nic się nie działo u nas ani u innych z rozstawionymi bojkami.
I tu podziękowania dla tubylców, którzy zostawili krzesła ogrodowe nad Wisłą, zamontowaliśmy je w Wiśle i zanurzeni po szyję w sobotę czekaliśmy na nockę i kolejne wywiezienie żywcy.
Na pocieszenie, po zwinięciu zestawów porzucaliśmy spinem, czego efektem był: szczupły na 3/4 metra (ładniej brzmi niż 75 cm Haha )
forumsumowe.pl/h/fshzw_20150808_064632_156e7.jpg

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na opady, dużo opadów i podniesienie poziomu Wisły, bo wąsacze się pochowały w mule najwyraźniej
 

Jakubt

Offline

W temacie SR dodam tylko 2 pozytywy - bo zazwyczaj mogłem pisać tylko o negatywach:

PLUS nr 1 - kolejna nocka z kontrolą - i dobrze, w kontekście opowieści innych wędkarzy, którzy mówią
że wreszcie się kłusole z sieciami w tamtych okolicach boją regularnych kontroli.
PLUS nr 2 - ludzka twarz SR - zmęczeni chmielem i upałami usnęliśmy przed 24 - kontroler o 2:30 w nocy powiedział:
"Proszę, niech Pan wpisze kolejną datę, bo już po północy, a pewnie z uwagi na upał Pan zapomniał".
A już się bałem - bo ostatnia brygada tydzień temu o 3 rano krzyczała tylko: "szybko, kartę pokaż, bo się spieszymy"
- co u człowieka zapasanego wyrwanego ze snu o wąsaczu + 2 metry automatycznie wywołuje reakcję w postaci
zaciśniętych pięści....
 

JanuszKR

Offline

No Kuba przynajmniej szczupły siadł - gratuluję Okok
 

SumiTo

Offline

Aleksander Bak napisał(a):

Sumito gdzie teraz jedziemy? Selgros i przewóz kiszka grabie nic... może gdzieś koło N-C?

Ja najchętniej bym uderzył:
http://goo.gl/maps/hraqr
albo:
http://goo.gl/maps/NeC0Z
Ale to drugie 11 IX beka
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Aleksander Bak

Offline

Nie wiem czy ja źle robie albo Twoje linki nie działają pfft
 

Damian Szumilas

Offline

Jakub piękny szczupły. GratulacjeUsmiech Ja ostatnio nic nie mogę trafić cały czas o kiju. Cieszę się ze w krakowskiej wisełce coś złapałeśUsmiech

Olo jak coś to dawaj znaćUsmiech
 

SumiTo

Offline

Chodźmy na wschód. Tam muszą być jakieś sumy!
http://goo.gl/maps/U0mkU
Potrzebujemy trzydniowej ulewy i podniesienia się stanu wody...
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,568,990 unikalne wizyty