Wedki sumowe czy jakie ? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zycie jest jak sciek. To co z niego wyciagniecie zalezy od tego co wczesniej wprowadziliscie


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wedki sumowe czy jakie ?

husky1920

Offline

Witam jestem nowym uzytkownikiem forum. Mam do stalych uzytkownikow pytanie bo dzis cos mi sie spodobalo.
bylem dzis na rybach jak kilka lat temu chcialbym wrocic do tego hobby i tutaj jest moje pytanko ja sobie lowilem ryby normalnie na podpurkach a koles obok mnie mial wedki ustawione w pion z jakims pinpongiem co drgal wygladalo to tak samo jak tutaj
forumsumowe.pl/h/fshzw_553505a2459f9_wp_20150419_003_7d968.jpg
zdjecie pozyczone z forum . i Moje pytanko sklada sie z tego :
jakie to wedki?
jaki to pinponk?
i gdzie takie wedki znajde i taka podpurke.
Moze do was to bd smieszne ale koles wyciagla ladne sumy leszcze w ten sposob a ja pierwszy raz to widzialem.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Zapraszam do powitalni, fajnie by było byś coś napisał o sobieOkok
fotki dodajemy tylko przez nasz hosting
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

husky1920

Offline

link poprawiony juz sie witam mam nadzieje ze ktos mi powie jak to dziala i odpowie na moje pytania
 

Daniel Kozlowski

Offline

Jak piszesz cokolwiek, to używaj polskich znaków, ponieważ jest to nieczytelne.Oczko
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

husky1920

Offline

ok a odpowie mi ktoś na moje pytanie?
 

Daniel Kozlowski

Offline

Ty pytasz o model wędki czy system łowienia?
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

husky1920

Offline

pytam czy do takiego łowienia potrzeba specjalna wędke ? czy jak? jaki pinponk i na jaka podpórkę stoją tak wędki? jak może ktoś mi napisać i wyslać tutaj fotki . bo wiem ze nie każda wędke można tak postawić bo niby trzeba jakieś szczytówki specjalne. Proszę o dokładny opis jak tak lowić
 

Daniel Kozlowski

Offline

Nikt ci na to pytanie w paru słowach nie odpowie, ponieważ na każdy element ( wędkę, podpórkę, plecionkę czy w końcu pinponk jak ty to nazwałeś jest osobny post, który znajdziesz na naszym forum. Dobrze poszukaj a na pewno wszystkiego się dowiesz, w kilku słowach nie da się tego opisać.Okok
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

Bartosz Wasielewski

Offline

husky1920 napisał(a):

Witam jestem nowym uzytkownikiem forum. Mam do stalych uzytkownikow pytanie bo dzis cos mi sie spodobalo.
bylem dzis na rybach jak kilka lat temu chcialbym wrocic do tego hobby i tutaj jest moje pytanko ja sobie lowilem ryby normalnie na podpurkach a koles obok mnie mial wedki ustawione w pion z jakims pinpongiem co drgal wygladalo to tak samo jak tutaj
forumsumowe.pl/h/fshzw_553505a2459f9_wp_20150419_003_7d968.jpg
zdjecie pozyczone z forum . i Moje pytanko sklada sie z tego :
jakie to wedki?
jaki to pinponk?
i gdzie takie wedki znajde i taka podpurke.
Moze do was to bd smieszne ale koles wyciagla ladne sumy leszcze w ten sposob a ja pierwszy raz to widzialem.


Na zdjęciu widzę zwykłe dzwoneczki. Kije to najprawdopodobniej Dragon Thytan Catfish. Kołowrotki Sanger Destroyer. Co do podpórek to jakieś z nierdzewki, wiele tu takich pfft
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Dariusz Kucharski

Offline

husky1920 napisał(a):

pytam czy do takiego łowienia potrzeba specjalna wędke ? czy jak? jaki pinponk i na jaka podpórkę stoją tak wędki? jak może ktoś mi napisać i wyslać tutaj fotki . bo wiem ze nie każda wędke można tak postawić bo niby trzeba jakieś szczytówki specjalne. Proszę o dokładny opis jak tak lowić

Jarku wszystko masz opisane na forum wystarczy poczytać odnośnie wędek to masz tu:
http://www.forumsumowe.pl/forum/viewforum.php?forum_id=7
metody i pozostałe wyposażenie masz bardzo bogato opisane , proponuję ci poczytać i zaznajomić sie z tematem i dopiero potem zadawać pytania byś zrozumiał nasze odpowiedzi, na forum masz prawdziwą kopalnie wiedzy zgromadzonej przez setki wędkarzy jest podane wszystko na tacyOkok
zachęcam do lekturypfft
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Jakie pomysły na złowienie suma Poradniki wędkarskie 3 12 maja 2019 11:43
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,756,245 unikalne wizyty