Komplet do stacjonarki | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Żona jest kochanką w młodości, towarzyszem w wieku średnim i pielęgniarką dla starca. - Francis Bacon"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Sprzedam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Komplet do stacjonarki

Jozefp

Offline

Przedmiotem sprzedaży są dwa takie same zestawy składające się z :
2x Uni Cat Warlock II , 300cm /100-400g
2x Penn Battle 8000
ilość łożysk 7
- przełożenie 5,3:1
- pojemność szpuli 0.48/323 [mm/m]
- waga : 828 g

2x 250metrów plecionki whiplash 0.28- Użyta w zeszłym roku na zlocie

2x podpórki z nierdzewki

Wszystko użyte kilka razy,cena jaka by mnie interesowała to powiedzmy 1500zł
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5054657f1e366_dsc00948fs.jpg
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_501bd3cbaaeb7_forumsumowe.jpg
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/5068a304c116e_dsc00943fs.jpg
 

AP1982

Offline

Rezygnujesz Józku ze stacjonarki czy z sumowania....? A może masz jużna oku inny komplecik? Ale zważywszy na to, że pozbywasz się podpórek to może znaczyć,że stacjonarki rezygnujesz....?
 

Jozefp

Offline

Nigdy nie byłem zwolennikiem stacjonarki,kupiłem to jak dwa lata jechałem na zlot,w zeszłym roku też tylko na zlocie z tym byłem,teraz jak mam ponton to już na pewno tego nie użyję Okok
 

Robertrs

Offline

To podpórki mnie się podobają Usmiech Jak kcesz sprzedać solo to pw pls.
 

AP1982

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Nigdy nie byłem zwolennikiem stacjonarki,kupiłem to jak dwa lata jechałem na zlot,w zeszłym roku też tylko na zlocie z tym byłem,teraz jak mam ponton to już na pewno tego nie użyję Okok

A ja myślę, że to dzienki pontonowi stacjonarka jest ciekawsza.... Można znaleść sobie fajne miejsce... Usmiech No ale o gustach się nie dyskutuje. Jeden woli wodę, a inni wódkę... Usmiech
 

Jozefp

Offline

Robert RUMC Swietochowski napisał(a):

To podpórki mnie się podobają Usmiech Jak kcesz sprzedać solo to pw pls.

Jak ktoś nie weźmie całego kompletu to są Twoje.... na wędki też już mam chętnego tak że zostaja jeszcze kołowrotki,ale pierwszeństwo ma cały kompletOkok
 

Jozefp

Offline

AP1982 napisał(a):

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Nigdy nie byłem zwolennikiem stacjonarki,kupiłem to jak dwa lata jechałem na zlot,w zeszłym roku też tylko na zlocie z tym byłem,teraz jak mam ponton to już na pewno tego nie użyję Okok

A ja myślę, że to dzienki pontonowi stacjonarka jest ciekawsza.... Można znaleść sobie fajne miejsce... Usmiech No ale o gustach się nie dyskutuje. Jeden woli wodę, a inni wódkę... Usmiech


Ponad 30 lat już spininguję i raczej nie zmienię metody wędkowania Okok
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

AP1982 napisał(a):

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Nigdy nie byłem zwolennikiem stacjonarki,kupiłem to jak dwa lata jechałem na zlot,w zeszłym roku też tylko na zlocie z tym byłem,teraz jak mam ponton to już na pewno tego nie użyję Okok

A ja myślę, że to dzienki pontonowi stacjonarka jest ciekawsza.... Można znaleść sobie fajne miejsce... Usmiech No ale o gustach się nie dyskutuje. Jeden woli wodę, a inni wódkę... Usmiech


Ponad 30 lat już spininguję i raczej nie zmienię metody wędkowania Okok


To zmienia postać rzeczy Haha
Jaka cena za same kołowrotki jeśli można wiedzieć? wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Jozefp

Offline

No myślę że pincet za sztukę z plecionką by było ok.
 

Jozefp

Offline

No i po ptokach... Komplet cały poszedł i przynajmniej nie będzie mnie kusiło żeby stawiać zestawy z żywcem uzbrojonym kotwicami, które w okręgu krakowskim są zabronione grin
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kołowrotki do stacjonarki Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 05 czerwca 2018 22:48
Świeże zakupy do stacjonarki Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 27 stycznia 2018 12:05
Plecionka do stacjonarki? Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 6 07 grudnia 2017 10:01
TICA - WFT - FIN NOR 3 typy kołowrotków do stacjonarki. Który wybrać ? Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 09 maja 2017 21:41
Kołowrodki do stacjonarki (do300 zł) Forum ogólne o sumach 3 25 marca 2017 08:49
Wygenerowano w sekund: 1.58
51,601,652 unikalne wizyty