Zakupy wędkarskie 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu. -Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zakupy wędkarskie 2015

Michal Wilk

Offline

Darku a testowałeś na węźle czy przy zapleceniu ?? I na czym strzeliła ??
 

Dariusz Kucharski

Offline

Michał,jej nie zapleciesz jest powleczona jakimś specyfikiem , strzeliła dwa razy na prostym odcinku
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

SumiTo

Offline

Darku a jaki węzeł stosowałeś?
kill boredom, not fish...
"JESTEM POLAKIEM NAJGORSZEGO SORTU!"
 

Dariusz Kucharski

Offline

SumiTo napisał(a):

Darku a jaki węzeł stosowałeś?


Zwykły pętelkowy
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Lukk1980

Offline

Moje nowe nabytki na ostatnie (dla mnie pierwsze mam nadzieje :-) )wąsacze w tym sezonie. D.A.M. Quick Royal 960 FD i Sufix 832 0.32 mm. Z kijem coś się sklep ociąga a tu ostatnie podrygi za sumem :- [img]http:forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151012_113544_d779a.jpg
forumsumowe.pl/h/fshzw_img_20151009_094032_185d3.jpg
 

Janusz Golebiewski

Offline

Oby jeszcze udało Ci się coś złowić w tym sezonie, bo teraz pogoda jest bezlitosna i troszkę odstrasza
 

Lukk1980

Offline

Nadzieją jest matką... Największych łowców! :-)
 

Piotr Traba

Offline

Fajnie wygląda ten DAM. Powodzenia życzę - pogoda nie zachęca do dłuższego pobytu nad wodą - zwłaszcza jak siąpi tak jak dziś we WRO.
 

salto

Offline

Witam. Od dłuższego czasu przymierzałem się do zakupu kuchenki turystycznej na naboje i stwierdziłem że dłużej nie ma co czekać, zakupiłem takie cudo.
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1151_e943c.jpg
 

phil-wroclaw

Offline

Fajna sprawa jeśli chodzi o ciepłą porę roku. Często smażyłem kupowaną od rybaka rybkę nad morzem pod kempingiem. Zimą jednak jeśli chodzi o smażenie to do du....y. Pewnie nie chodzi o kuchenkę bo ona sama w sobie jest fajna tylko kaloryczność gazu używanego do naboi. Próbowałem 2-3 firmy i zimą lub poniżej 10 C i nie daj boże trochę wiatru - lipa. Do podgrzewania pewnie sie sprawdzi.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakupy wędkarskie 2017 Forum ogólne o sumach 91 07 marca 2018 12:49
Świeże zakupy do stacjonarki Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 27 stycznia 2018 12:05
Zakupy wędkarskie 2016 Forum ogólne o sumach 342 03 stycznia 2017 22:57
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Targi wędkarskie Szczecin 2-3 kwiecień 2016 Zloty i forumowe imprezy 11 12 kwietnia 2016 21:53
Wygenerowano w sekund: 1.69
51,574,601 unikalne wizyty