Zakupy wędkarskie 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Człowiek zużywa dziś na wszystko mniej czasu i więcej pieniędzy, i właśnie to nazywa się u nas postępem. - Frank Sinatra"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zakupy wędkarskie 2015

Filipka

Offline

Jak rok zakupowy otwarłem kilkoma niezbędnymi drobiazgami:
Pierwszy zakup to wędka do stacjonarki bo mój Riverman pękł podczas testowania jej wytrzymałości i niby działa ale nie chciałbym żeby coś nawaliło podczas holu ryby życia.
Wybór padł na DAMa którego akurat wystawił Mateusz w interesującej cenie.
Wędzisko to Dam Heavy Duty 300 cm., c.w. 200 - 400 gram.

forumsumowe.pl/h/fshzw_dam_be882.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0009jpg_2df12.jpg

Za jednym wysłaniem odkupiłem też wagę sumową do 100 kg. Przyda się na Wiśle. Mam takie wrażenie Oczko Muszę jeszcze dokupić matę do ważenia i będzie komplet. Podoba mi się ta z Percy dostępna w Askari ale narazie portfel pusty.

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0012jpg_00466.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0013jpg_b967b.jpg

Przyszły też do mnie woblery znanej i lubianej firmy Józka Pojedyńca Haha Dwa już uzbrojone a dwa muszą poczekać aż mi nerwy przejdą po tym jak sobie wbiłem kotwicę w palec:/

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0011jpg_42524.jpg

Ostatnim zakupem był kołowrotek zastępczy do spina i trolla gdyby mi znowu mój Sargus wywinął jakiś numer :/
Penn 460

forumsumowe.pl/h/fshzw_fshzw_460_aa072_85ad3.jpg

Tym tematem zaczynamy dyskusję o naszych nowych nabytkach i zamykamy stary temat który znajdował się tutaj: http://www.forums...start=6660
 

Wisniewski Michal

Offline

Rozumiem, ze nie przenosimy zakupów na 2015 ze starego tematu, tylko same nowości Usmiech ?
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Temat powinien nazywać się "Kupione dzisiaj 2015" żeby porządek był beka Nie żebym się czepiał Haha Michał dobrze kombinujesz wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Filipka

Offline

Myślę ,że zostało napisane i skomentowane wszystko w tamtych tematach i nie ma potrzeby przenoszenia tego. Ale jak komuś bardzo zależy to można coś wrzucić. Tylko po co ? Za dwie strony wszyscy o tym zapomną i nie będziemy do tego wracać bo nie ma w tym temacie nic przydatnego typu poradnik czy coś w tym rodzaju
 

Jozefp

Offline

Ja też już zamówienie złożyłem i we wtorek po wizycie kuriera się wam pochwalę....jeszcze tego tutaj na forum nie widziałem Oczko
 

Hirko1990

Offline

A ja zbieram fundusze (znaczy 10bedą na koncie pfft) to kupuje nowa karpiówkę Daiwa Black Widow 4,5 lb
 

Lukaszb

Offline

Ja w przyszłym tyg mam nadzieję, że odbiorę nowe pływadełko i seahawk idzie w odstawkę Jahoooo
Tak więc będzie ponton do wywózek na sprzedaż Haha
 

Maries

Offline

Ja wkrótce będę macał mój nowy, stary silniczek na mieszankę oil+Pb, dwa takty i takie tam inne bajery.
ps. co to za ponton i za ile?
To, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - się nie liczy.
 

Lukaszb

Offline

Seahawk 2, razem z dulkami, zarejestrowany do połowu, kupiony w zeszłym sezonie, nad ceną musiałbym pomyśleć, ale najpierw łódkę muszę kupić Haha
 

Jozefp

Offline

Lukasz Bieniawski napisał(a):

Ja w przyszłym tyg mam nadzieję, że odbiorę nowe pływadełko i seahawk idzie w odstawkę Jahoooo
Tak więc będzie ponton do wywózek na sprzedaż Haha


Chyba w dziale oddam za darmo pfft
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakupy wędkarskie 2017 Forum ogólne o sumach 91 07 marca 2018 12:49
Świeże zakupy do stacjonarki Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 27 stycznia 2018 12:05
Zakupy wędkarskie 2016 Forum ogólne o sumach 342 03 stycznia 2017 22:57
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Targi wędkarskie Szczecin 2-3 kwiecień 2016 Zloty i forumowe imprezy 11 12 kwietnia 2016 21:53
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,557,943 unikalne wizyty