Zakupy wędkarskie 2015 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie: żona musi codziennie gotować, mąż musi codziennie jeść. Alberto Sordi.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zakupy wędkarskie 2015

Konrad Bartosik

Offline

Poszalałes Janusz, szczerze zazdroszczę takiej maszynkiUsmiech
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Janusz Golebiewski napisał(a):

Wczoraj zakupiłem o to takie moje małe marzenie o mocy 8KM Jahoooo Już nie będę musiał na wiosłach dymać Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_yam1_f9b97.jpg


Widziałem na żywo, pozazdrościć używanego sprzętu w takim stanie Okok Oby ci służył grin
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Dariusz Kucharski

Offline

on wygląda jak by od dnia zakupu nie był wcale używany używanywysmiewacz gratuluje zakupu, ale mogłeś trochę jeszcze poczekać może by się trafiło 9,9grin
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

JanuszKR

Offline

Janusz Golebiewski napisał(a):

Wczoraj zakupiłem o to takie moje małe marzenie o mocy 8KM Jahoooo Już nie będę musiał na wiosłach dymać Usmiech

forumsumowe.pl/h/fshzw_yam1_f9b97.jpg


Januszku widziałem zdjęcia wnętrzna tej laluni grin Toż to niepokalana dziewica jeżeli chodzi o tyranie.
Oby Ci służył jak najdłużej Okok
 

Viking

Offline

Piotr Traba napisał(a):

salto napisał(a):

Witam. Od dłuższego czasu przymierzałem się do zakupu kuchenki turystycznej na naboje i stwierdziłem że dłużej nie ma co czekać, zakupiłem takie cudo.
forumsumowe.pl/h/fshzw_zdjecie1151_e943c.jpg


Mam => używam => polecam. Poranna świeżo zaparzona kawka nieraz "ratuje życie" Usmiech Do gotowania może niezbyt - tylko woda Usmiech ale podgrzewa wszystko jak należy Usmiech


A jak zbgazem przy temp. ok 0
 

Piotr Traba

Offline

Jeszcze w tej temperaturze nie testowałem Haha powinna dać radę tylko może być ciut ciężej odpalić Usmiech
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Do mnie (wprawdzie wczoraj) dotarła, prosto z Chin kamerka SJCAM 5000+ WiFi. 95$ za cały komplet widoczny na zdjęciu m.in.: opaska na głowę, masa łączników/mocowań:

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_0628jpg_60dd3.jpg

Jeszcze kilka baterii, kart pamięci i można nad wodę się wybrać coś nagrać wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Dariusz Kucharski

Offline

No Bartek gratuluję zakupu Okok teraz można uwieczniać ciekawe momenty, i życzę ci wielu okazji do tego Okok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Hirko1990

Offline

Będzie program z Bartkiem na ryby ? grin
 

Janusz Golebiewski

Offline

No to czekamy na relacje co potrafi ta kamerka. Gratuluję zakupu i życzę miłej zabawy Okok
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zakupy wędkarskie 2017 Forum ogólne o sumach 91 07 marca 2018 12:49
Świeże zakupy do stacjonarki Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 27 stycznia 2018 12:05
Zakupy wędkarskie 2016 Forum ogólne o sumach 342 03 stycznia 2017 22:57
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Targi wędkarskie Szczecin 2-3 kwiecień 2016 Zloty i forumowe imprezy 11 12 kwietnia 2016 21:53
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,545,052 unikalne wizyty