Inne a zarazem kolejne hobby | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Inne a zarazem kolejne hobby

Babinski Damian

Offline

Zima nie sprzyja aktywnemu uprawianiu naszego hobby i żeby całkiem nie wpaść w depresję, warto mieć jakieś inne zainteresowania w zanadrzu.
Co oprócz wędkarstwa sprawia Wam przyjemność i moglibyście określić jako drugie hobby?
Ja na przykład poza moczeniem kija interesuję się astronomią i nawet chyba obiorę kierunek zawodowy związany z tą pasją Usmiech poza tym lubię "latać" i grzebać przy motocyklach, szybką, terenową jazdę rowerem no i speedcubing (układanie kostki Rubika na czas Usmiech )
Piszcie czym Wy się zajmujecie poza sezonem a może i nawet w trakcie Usmiech
.
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Jako, że się poczułem wywołany do tablicy tak i ja pochwalę się moją dodatkową pasją.....

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/54ca7264a21da_ace350big.jpg

Zabawa jest na granicy prawa stąd też adrenalinka towarzyszy każdemu wypadowi w teren . Raz ze względu na nieoczekiwanych gapiów dwa ze względu na fanty jakie leża pod nogami często setki lat....


ostatnia znajdka :-) Zygmunt III Waza Trojak Litewski

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/54ca776c30732_moneta.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/54ca78ccb47cc_moneta-2.jpg




pozdrawiam

A.
 

Kamil Kielbowicz

Offline

Moim drugim hobby nie tylko w zimowe wieczory jest terrarystyka.
Interesuję się nią już od czasów gimnazjalnych, a o to jeden z moich podopiecznych Usmiech

Ptasznik białokolanowy
forumsumowe.pl/h/fshzw_20150129_192327_f73d6.jpg
C&R
 

Janusz Golebiewski

Offline

Andrzej, lubię oglądać takie wykopaliska ale ich nie zbieram. Kiedyś zbierałem takie wykopki (dostawałem je od św.p. dziadka) ale to było trochę lat temu i wszystko "ożeniłem" za grosze jak byłem w potrzebie, aż się łezka kręci w oku Wracając do tematu to poza wędkowaniem to majsterkuje w elektronice i lubię mechanikę pojazdową Usmiech
 

Babinski Damian

Offline

Andrzej Kossakowski napisał(a):

Jako, że się poczułem wywołany do tablicy tak i ja pochwalę się moją dodatkową pasją.....

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/54ca7264a21da_ace350big.jpg

Zabawa jest na granicy prawa stąd też adrenalinka towarzyszy każdemu wypadowi w teren . Raz ze względu na nieoczekiwanych gapiów dwa ze względu na fanty jakie leża pod nogami często setki lat....


ostatnia znajdka :-) Zygmunt III Waza Trojak Litewski

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/54ca776c30732_moneta.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/54ca78ccb47cc_moneta-2.jpg




pozdrawiam

A.

Super hobby Usmiech Jakbyś kiedyś znalazł coś meteorytopodobnego to nie wyrzucaj tylko daj znać bo prawdziwe są bardzo cenne Usmiech
Nie boisz się szczególnie "bombowych" znalezisk? Haha
Pozdrawiam
.
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Nie szukam w lesie a bardziej interesują mnie pola..... Ale kto wie czy nie zawitam wiosną do jakiegoś zagajnika :-) Co do niewypałów - to wszystko trzeba z głową robić a nie napierdzielać łopatą jak co to niektórzy potrafią. Inna sprawa jest niezakopywanie dołków przez część "zbieraczy". To nie pomaga na pewno tym co dbają o to by pozostawić po sobie porządek.....
 

Waldemar Kowalski

Offline

Moją pasją jest lotnictwo i fotografia lotnicza.
Tyle, że to raczej też w sezonie letnim Usmiech
Zimą można obrabiać zdjęcia, ale niezbyt lubię to zajęcie - atmosfera bazy lotniczej na żywo i zapach przepalonej nafty to jest to Usmiech
Jeśli chcecie pooglądać efekty tej pasji to zapraszam na stronę
www.waldemarkowal...

Strona dawno nie aktualizowana, właśnie przez zaległości w obróbce - kilkaset GB czeka na dyskach Usmiech
 

Maries

Offline

No, no Waldziu pogratulować. Ciekawe hobby, zdjęcia pooglądałem sobie z przyjemnością. Kupa żelastwa lata po naszym niebie.Choć z latających maszyn bardziej mnie kręcą te na lotne H2O Oczko
To, co się liczy, nie da się policzyć,
a to, co daje się policzyć - się nie liczy.
 

Robert Pytka

Offline

A ja jak mam czas to daje nura pod wodę .

forumsumowe.pl/h/fshzw_img_5954_42730.jpg
 

Grzegorz Petryna

Offline

Kamil Kielbowicz napisał(a):

Moim drugim hobby nie tylko w zimowe wieczory jest terrarystyka.
Interesuję się nią już od czasów gimnazjalnych, a o to jeden z moich podopiecznych Usmiech

Ptasznik białokolanowy
forumsumowe.pl/h/fshzw_20150129_192327_f73d6.jpg


Też miałem kiedyś ptasznika, ale kędzierzawego. Niestety musiałem wybrać kobieta, albo pająk i tak zakończyłem to hobby. Jakby ktoś chciał zacząć takie hobby to mam terrarium z całym wyposażeniem do hodowli. Od niedawna mam nowe hobby, a mianowicie kolekcjonowanie butelek whisky. Pomijając pytania odpowiem od razu:
- nie nie otwieram tych butelek. Są oryginalnie zamknięte.
- nie szukam kolegów, którzy chcieliby mnie odwiedzić w domu, a zwłaszcza w barku. Haha
- to dopiero początek kolekcji. Oczywiście najlepsze whisky to single malt, ale oczywiście też najdroższe. Ja na razie jestem na etapie zbierania blendów.

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/54ccae0422b44_img-20150131-111426.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/54ccae35026c6_img-20150131-111550.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/54ccae772d951_img-20150131-111659.jpg
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
1% podatku i inne akcje charytatywne Hyde Park 25 01 stycznia 2020 21:47
Kolowrotek Penn Spinfisher V 9500 plus Inne ! Sprzedam sprzęt wędkarski 4 29 lipca 2019 20:00
ABU GRACIA AMBASSADEUR -7001i i inne Sprzedam sprzęt wędkarski 2 06 czerwca 2016 20:56
Wędki karpiowe Tandembaits i inne Sprzedam sprzęt wędkarski 2 16 maja 2016 12:49
Zaproszenia na Share Torrents i inne strony torrentowe. Hyde Park 47 24 grudnia 2015 12:13
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,575,401 unikalne wizyty