PZW Wrocław | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki. Nikita Chruszczow


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / PZW Federation Peche i inne organizmy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
PZW Wrocław

Bartosz Wasielewski

Offline

Czy ma ktoś informację na temat jakichkolwiek porozumień PZW Wrocław z innymi okręgami? Na stronie nie ma żadnego na 2015 rok.
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Janusz Golebiewski

Offline

Wczoraj czytałem to podaje dalej Usmiech
POROZUMIENIA NA 2015 ROK

Okręg PZW we Wrocławiu kontynuuje porozumienia z następującymi Okręgami PZW, w których wędkujemy na podstawie naszego zezwolenia rocznego:
- Jelenia Góra
- Kalisz,
- Kielce,
- Legnica
- Sieradz,
- Wałbrzych oraz Częstochowa i Piotrków Tryb., na które otrzymujemy dodatkowe zezwolenie z tych Okręgów do odbioru w kasie w Domu Wędkarza.
Ponadto kontynuowane jest porozumienie z Brandenburgią i Meklemburgią oraz tzw. przygraniczne z Opolem.
Zawarto też porozumienia tzw. 50% z: Białymstokiem, Bielsko-Białą, Bydgoszczą, Elblągiem, Katowicami, Lesznem, Lublinem, Łodzią, Olsztynem, Radomiem, Szczecinem, Tarnowem i Toruniem oraz za 100 zł. z Opolem, w których nie stosuje się w opłatach ulg.
W trakcie realizacji - porozumienie z Zieloną Górą.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Janusz Golebiewski napisał(a):

Wczoraj czytałem to podaje dalej Usmiech
POROZUMIENIA NA 2015 ROK

Okręg PZW we Wrocławiu kontynuuje porozumienia z następującymi Okręgami PZW, w których wędkujemy na podstawie naszego zezwolenia rocznego:
- Jelenia Góra
- Kalisz,
- Kielce,
- Legnica
- Sieradz,
- Wałbrzych oraz Częstochowa i Piotrków Tryb., na które otrzymujemy dodatkowe zezwolenie z tych Okręgów do odbioru w kasie w Domu Wędkarza.
Ponadto kontynuowane jest porozumienie z Brandenburgią i Meklemburgią oraz tzw. przygraniczne z Opolem.
Zawarto też porozumienia tzw. 50% z: Białymstokiem, Bielsko-Białą, Bydgoszczą, Elblągiem, Katowicami, Lesznem, Lublinem, Łodzią, Olsztynem, Radomiem, Szczecinem, Tarnowem i Toruniem oraz za 100 zł. z Opolem, w których nie stosuje się w opłatach ulg.
W trakcie realizacji - porozumienie z Zieloną Górą.


O, dzięki! Zasugerowałem się fantastyczną i niezastąpioną mapą porozumień http://www.pzw.or...porozumien, która nie jest kompletna xD
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Robertrs

Offline

Widać, że w porozumieniach Wrocław jest dość obrotny. Kawał kraju macie koledzy dostępny.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Robert RUMC Swietochowski napisał(a):

Widać, że w porozumieniach Wrocław jest dość obrotny. Kawał kraju macie koledzy dostępny.


Kolega zachęca mnie żeby papiery do Legnicy przenieść pfft
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Robertrs

Offline

Bartek - Ja Ciebie mogę zachęcić tylko do Mazowieckiego PZW Usmiech zero porozumień na 2015. Można? Można!
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Robert RUMC Swietochowski napisał(a):

Bartek - Ja Ciebie mogę zachęcić tylko do Mazowieckiego PZW Usmiech zero porozumień na 2015. Można? Można!


No cóż beka
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Wisniewski Michal

Offline

Zapomniałeś Robert dodać, że za trolling dopłata = drugie tyle co za cała kartę, Bartek zapraszamy Haha
 

Robertrs

Offline

Wisniewski Michal napisał(a):

Zapomniałeś Robert dodać, że za trolling dopłata = drugie tyle co za cała kartę, Bartek zapraszamy Haha


O takich drobnych przyjemnościach to nawet nie ma co wspominać Usmiech
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Wisniewski Michal napisał(a):

Zapomniałeś Robert dodać, że za trolling dopłata = drugie tyle co za cała kartę, Bartek zapraszamy Haha


Chyba jednak z tej Legnicy skorzystam pfft
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wrocław - trolling Umawialnia informator dot. imprez 2 12 sierpnia 2018 11:23
Wrocław i okolice - sum z łódki. Umawialnia informator dot. imprez 5 25 października 2015 20:04
Paczka Sandomierz - Warszawa , Wrocław lub Śląsk Hyde Park 6 18 marca 2015 20:41
Zlot Forum Sumowe Odra Wrocław Dogrywka Zloty i forumowe imprezy 45 28 lipca 2013 14:26
Odra-Śluza Rędzina Wrocław -Brzeg Dolny Łowiska sumowe 15 18 grudnia 2012 19:18
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,607,499 unikalne wizyty