Utopiłem wędkę z kołowrotkiem... | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Poradniki wędkarskie
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Utopiłem wędkę z kołowrotkiem...

daddax

Offline

Przez głupotę utopiłem wędkę z kołowrotkiem na Solinie na ok. ośmiu metrach. Ponieważ zestaw nie był mój i zapewne parę drobnych kosztuje, wolałbym go wyłowić, aniżeli odkupować. Wyjeżdżając z łowiska był bardzo duży wiatr , a więc nie podejmowałem próby jego wyciągnięcia. Gdyby ktoś miał jakiś pomysł, jak się do tego zabrać, albo jakieś doświadczenie z przebytej podobnej historii to proszę o podpowiedzi. Nurkowanie w moim przypadku nie wchodzi w grę.Smutny
 

Jozefp

Offline

Ja tam w zeszłym roku urwałem woblera,pojechałem z kumplem go wynurkować po pracy wieczorem to przy okazji karpiówkę wyłowiliśmy którą dzień wcześniej porwał sąsiadowi karp Haha Niestety teraz na innym jeziorze pracujemy więc nie za bardzo mogę Ci pomóc Yyyyy
 

Babinski Damian

Offline

Trzeba mieć pecha żeby utopić zestaw i to jeszcze pożyczony Haha
Ja radzę Ci zabrać zestaw sumowy z grubą plecionką jak największa kotwicę i zaraz nad kotwicą ciężarek 200g.
spróbuj tak przeczesać dno w rejonie, w którym powinien leżeć ten zestaw Usmiech
Powodzenia
.
 

daddax

Offline

Ja po prostu wypływałem po dwa zestawy w zaczepie, a płynąłem pontonem na wiosłach, bo wcześniej silnik odmówił posłuszeństwa. Okropny wiatr, wiosła, niepotrzebnie dwie wędki na raz i tak- bo się zawsze gdzieś człowiek śpieszy, po głupiemu to wyszło.
 

Filipka

Offline

Daddax udało Ci się wyłowić w końcu tą wędkę ?
 

Lukaszb

Offline

A co chcesz pojechać i zanurkować Filip? Haha
 

Filipka

Offline

Na bombe skoczyć i zrobić tsunami Haha
 

Filipka

Offline

NieHaha
 

Babinski Damian

Offline

blue cat napisał(a):

Babinski Damian napisał(a):

Trzeba mieć pecha żeby utopić zestaw i to jeszcze pożyczony Haha
Ja radzę Ci zabrać zestaw sumowy z grubą plecionką jak największa kotwicę i zaraz nad kotwicą ciężarek 200g.
spróbuj tak przeczesać dno w rejonie, w którym powinien leżeć ten zestaw Usmiech
Powodzenia


czy to jest legalne ?

Gdybyś utopił swój zestaw to zależałoby Ci na tym żeby go wyłowić czy żeby przypadkiem nie przekroczyć przepisów próbując go wydostać? Rybki
.
 

Martink

Offline

Cel uświęca środki :-p
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię wędkę Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 21 września 2020 09:29
Kupię wędkę na suma do 150g i 270-285cm do 200zł. Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 5 26 czerwca 2015 00:11
Wędka z kołowrotkiem Sprzedam sprzęt wędkarski 1 05 grudnia 2014 16:45
Rekordowy rekin na wędkę Hyde Park 4 22 kwietnia 2014 17:28
Prototyp sygnalizatora na wędkę Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 27 08 lutego 2014 22:22
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,745,016 unikalne wizyty