Ile może być warta 26letnia wędka-prośba | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie. Mou Jin


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Sprzedam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Ile może być warta 26letnia wędka-prośba

Palmer

Offline

Witam!
Mam prośbę.Potrafi ktoś z Was ocenić ile jest warta 26letnia wędka z kołworotkiem?
Produkcja Niemcy.
Wędka dł.180cm.
Kołowrotek jak i wędka stan dobry.
Jak oceniacie wartość tego kompletu?
Od ile wystawić na aukcji?
Podaje linka do albumu z fotkami bo nie da rady tu fotek wkleić.
https://www.faceb...amp;type=3
 

Dariusz Kucharski

Offline

jest tyle warta ile ktoś zapłaci ,daj cenę minimalną wysoką i napisz ze rozważysz najwyższą ofertęOczko w ten sposób jesteś zabezpieczony przed sprzedażną za niezadowalającą cie ceną, zobaczysz jak potoczy sie licytacja
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Palmer

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

jest tyle warta ile ktoś zapłaci ,daj cenę minimalną wysoką i napisz ze rozważysz najwyższą ofertęOczko w ten sposób jesteś zabezpieczony przed sprzedażną za niezadowalającą cie ceną, zobaczysz jak potoczy sie licytacja


No tak ale interesuje mnie jaką dać ta minimalna.I czy kogoś taka wędka zainteresuje?
Za cenę minimalną się płaci na aukcjach;-)
 

Wisniewski Michal

Offline

A dlaczego nie da rady wkleic tu fotek? Nie znam czegoś takiego jak facebook, a chętnie bym zobaczył Usmiech
 

wojtek zdunik

Offline

Palmer napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

jest tyle warta ile ktoś zapłaci ,daj cenę minimalną wysoką i napisz ze rozważysz najwyższą ofertęOczko w ten sposób jesteś zabezpieczony przed sprzedażną za niezadowalającą cie ceną, zobaczysz jak potoczy sie licytacja


No tak ale interesuje mnie jaką dać ta minimalna.I czy kogoś taka wędka zainteresuje?
Za cenę minimalną się płaci na aukcjach;-)

Na allegro możesz wystawić od 1pln, ustawiasz cenę minimalną - jaka Ciebie interesuje, albo cenę zaporową - Ty decydujesz
Jeśli wystawisz np cenę minimalna 999pln to zapłacisz za wystawienie przedmiotu 1pln i 1,5 procenta od 999pln ale nie mniej niz 5pln
Chyba że ktoś kupi. To wtedy przepada 1pln za wystawienie ale zwracaja te 1,5% (5pln) za minimalna ale wtedy doliczają prowizję Oczko od sprzedaży.
Przy cenie 1000pln jesli wystawisz w dziale sport i turystyka 33pln


Z tymi zdjęciami że się nie da to kręcisz, nie chce się ...
 

Lukaszb

Offline

Dodaj na aukcję test jak podnosisz tą wędką 4kg, a sprzedasz za co najmniej 100zł Oczko Z tego co widzę to jest to szklak i powinien bez problemu wytrzymać. Mój stary szklak odnowiony, przelotki wymienione na s.sic po próbie podniesienia 5kg, którą przeszedł pomyślnie służy jako kijek do ciężkiego spiningu w tym na suma Oczko
 

Palmer

Offline

Lukasz Bieniawski napisał(a):

Dodaj na aukcję test jak podnosisz tą wędką 4kg, a sprzedasz za co najmniej 100zł Oczko Z tego co widzę to jest to szklak i powinien bez problemu wytrzymać. Mój stary szklak odnowiony, przelotki wymienione na s.sic po próbie podniesienia 5kg, którą przeszedł pomyślnie służy jako kijek do ciężkiego spiningu w tym na suma Oczko


Dobre ale wolałbym aby testował ten kto ją kupi;-)
Qrcze jak ktoś z Was jest ze Śląska to możemy się zgrać i chętnie ją na "żywo"zaprezentuje ,żeby nie było tyle gdybania;-)Pozdrawiam!
 

Konrad Bartosik

Offline

Trudno będzie sprzedać sprzęt, jak się nie wie co się ma, żeby to była wędka germina a kołowrotek abu cardinal to na pewno by się amator trafił, też mam takie wędki i niestety to już jest prehistoria do której nie warto wracać.
 

Palmer

Offline

Konrad Bartosik napisał(a):

Trudno będzie sprzedać sprzęt, jak się nie wie co się ma, żeby to była wędka germina a kołowrotek abu cardinal to na pewno by się amator trafił, też mam takie wędki i niestety to już jest prehistoria do której nie warto wracać.


Nie muszę tego sprzedawać na siłę.Wiem,że sa osoby,które lubią starsze sprzęty więc się za nimi rozglądam.Mi się to do niczego nie przyda a komuś może tak.
Pozdrawiam
 

Zbigniew Kapustynski

Offline

Ja znam taką osobę, która zbiera takie osobliwości i ma już pokaźną kolekcję.
Jeśli jesteś zainteresowany to mogę Was skontaktować.Oczko
Pozdrawiam Zibibinio Usmiech
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Wędka grunt + multik Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 1 14 maja 2020 16:52
Wędka sumowa Black Cat 600g + kołowrotek Dam Quick Combat Sprzedam sprzęt wędkarski 3 01 kwietnia 2020 07:00
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
kołowrotek penn spinfisher 4500 Wędka Schimano Catana 2,7 i woblery Sprzedam sprzęt wędkarski 1 31 lipca 2019 21:20
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,648,104 unikalne wizyty