Pilnie kupię woblera Rapali DT16 lub 14 kolor FT | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Człowiek dopiero wtedy jest szczęśliwy, gdy może służyć, a nie wtedy, gdy musi władać. Władza imponuje tylko małym ludziom, którzy jej pragną, by nadrobić swoją małość. Człowiek naprawdę wielki, nawet gdy włada, jest sługą. - kard. Stefan Wyszyński"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ GIEŁDA SPRZĘTU WĘDKARSKIEGO / Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Pilnie kupię woblera Rapali DT16 lub 14 kolor FT

Adrian Kossakowski

Offline

Witam! Jak w temacie potrzebuję kilku woblerów Rapali DT16 albo 14 tylko w kolorze fire tiger najlepiej kilku sztuk ale i jeden też by mnie podratował Oczko także jeśli któryś z serdecznych kolegów po kiju miałby zapas to bardzo proszę o kontakt, a może macie jakiś sklep, w którym można jeszcze je dostać. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

Konrad Bartosik

Offline

Spytam się jutro kumpla czy ma, a musi być w tym kolorze?
 

Jacek Gebala

Offline

Przecież można je jeszcze kupić w USA w cenie za niecałe 7$ - tylko trochę poszukać. Nono
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Adrian Kossakowski

Offline

Tak tylko ten kolor, było by super jakby miał, czekam z niecierpliwością na odpowiedź Haha Oczywiście, że można kupić w USA ale kiedy one by do mnie dotarły i ile kosztuje wysyłka... chyba, że się mylę i są na to inne sposoby
 

Konrad Bartosik

Offline

Adriano, czyli masz jakieś doświadczenia z sumami, i uważasz że sum naprawdę reaguje na kolor?. Wiesz zdania są podzielone, jak nam za mało ich na koncie, i tak naprawdę mocno się nad tym zastanawiam.
 

Adrian Kossakowski

Offline

Doświadczenie z sumami mam bardzo krótkie ale zdążyłem zauważyć, że u mnie bardzo odpowiadają im detetki i może nie chodzi tyle o kolor co o ciemne paski kontrastujące z jasnym kolorem na korpusie... dlatego pewnie dobre są też okoniopodobne... hornet w kolorze FT też jest dobry ale w tym roku nie wiem czy to przypadek czy co, na tą rapale są różnice w efektach w porównaniu z innymi woblerami i dodam, że mam trochę tych samych rapali tylko w innych kolorach, a jak wspomniałem wyżej na te okoniopodobne jest więcej brań. Wiadomo w innego wobka też uderzy, ale w te poprostu częściej, dlatego dla mnie jednak kolor ma znaczenie.
 

strzala

Offline

Sorry, że się wpierdzielam przed szereg ale jak Masz model w którego wierzysz w kolorze w który nie wierzysz to podskocz do castoramy, kup spray fluo żółty (geodezyjny z rurką) za 25zł, piznij nim ów "niewierny" wobler, markerem namaluj paski a wiara powróci. Taka farbka starczy na kilkaset wobków. Możesz posłuchać słowa które głoszęUsmiech lub zlać ten post.
Siema.
 

Adrian Kossakowski

Offline

Dzięki za pomoc i zainteresowanie tematem ale już wcześniej na to wpadłem Oczko jednego trochę przemalowałem ale nie zdał egzaminu dlatego chcę sprawdzić czy to przypadek czy też nie heh jutro jadę (tzn dziś) popróbować będę też testował storma wiggle wart w podobnym kolorze... dopóki nie znajdę gdzieś tego... Smutny
 

Pawel Tomasiewicz

Offline

@Kondrad bartosik ja biorę każdy kolor byle była 16-stka
@Jacek Gebala a możesz mi proszę Jacku napisać jak zamówić coś ze stanów i nie zapłacić za przesyłkę 23$ bo tyle ostatnio na ebaju chcieli odemnie?
Paweł T.
 

Konrad Bartosik

Offline

Kumpel ma 16 i 14 na sprzedaż, tylko nie w kolorze fire tiger.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię wędkę Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 21 września 2020 09:29
kupię - Esox Taurus 300 cm 200-400 c.w Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 grudnia 2019 15:05
Kupię Robinson Power Stick Hi-Flex 190cm Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 18 15 września 2019 19:55
Kupię kołowrotek sumowy Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 11 lipca 2019 11:02
Kupię MadCat CatStick Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 27 stycznia 2019 12:34
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,547,363 unikalne wizyty