pończocha z zanetą jak umieścić | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei." [ Wojciech Bartoszewski ]


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Nęcenie suma, Wabienie sumów.
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
pończocha z zanetą jak umieścić

jedras87

Offline

Mam pytanie chciałbym zanęcić w następujący sposób do pończochy wrzucić pellet halibutowy aby się rozpuszczał pociętą wątróbke drobiową krew z mączka rybną z dodatkiem gliny, nie wiem w jaki sposób umieścić taki typ zanęty w łowisku na pewno na sznurku żeby nie zanieczyszczać akwenu łowisko to regalica uciąg ok. 120 g będe łowił na 40-50 m więc chciałbym umieścić tą miskture n a 30m nie mam pływadła ani łódki zanętowej jak to umieścić na taką odległość i czy wogóle się da ? wszelkie pomyśly mile widziane pzdr Usmiech
 

Lukaszb

Offline

Może procą? Ręcznie może być trochę ciężko zarzucić.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Pellet to spokojnie bym radził umieszczać w materiale PVA, co prawda za dużo nie zarzucisz, ale zawsze precyzyjnie. Wątroba pewnie rozpuści PVA już na brzegu. Tak to tylko chyba proca. Musisz rzucać powyżej stanowiska gdyż jak piszesz jest spory uciąg i będzie Ci znosić.
 

Filipka

Offline

Na 40-50 metrach jak chcesz łowić to ponczochę wystarczy dobrze umodelowac i ubić i nie widzę problemu żeby dorzucić nią w miejsce łowieniaUsmiechUsmiech Fakt ,że z precyzją nęcenia może być różnieUsmiech
 

Lukaszb

Offline

Najlepiej gotową pończochą spróbować na podwórku i zmierzyć odległość na jaką się rzuca Haha
 

Robert Wozniak

Offline

A może byś spróbował to zrobić, tak jak robią to spławikowcy, tzn. wszystko wymieszać z gliną dość tłustą(tylko nie taką do robienia garnków bo ci się za pół roku nie rozpuści), która to jest dość cieżka i się powoli rozpuszcza uwalniając zapaszek. Po wymieszaniu robisz ręcznie kule i jazda do wody- myślę że na 30-40 metrów spokojnie przy lekkiej wprawie dożucisz. Powodzenia.
 

stark79

Offline

Na sznurku będzie oki. Pończocha, worek PVA. Na pewno do tego będziesz musiał dać jeszcze ciężarek - Rzucanie jak Pyzdra w Janosiku ;-) kręcił, kręcił.....i rzucał.

Albo sprzęt karpiowy i rzucasz (nęcisz) rakietami.
 

Kuba Maj

Offline

Robert Wozniak napisał(a):

wszystko wymieszać z gliną dość tłustą. Po wymieszaniu robisz ręcznie kule i jazda do wody- myślę że na 30-40 metrów spokojnie przy lekkiej wprawie dożucisz. Powodzenia.


Ten pomysł wydaje się chyba najbardziej rozsądny i najprostszy Oczko
Żyj w zgodzie z naturą, złów i wypuść.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,594,269 unikalne wizyty