Dziś na rybach (nie sum) sezon 2014. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie chowaj nienawiści po wieczne czasy, ty, który sam nie jesteś wieczny. -ARYSTOTELES


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2014.

Norbert Jeziorek

Offline

Przecież nie ma po co ściemniać Haha No,no Grzesiu dobrze, że Cie nie wciągły te potwory! Graty
A na takie pyszności to sam bym się pokusił, cóż za wybredne karpiska tam macie wysmiewacz ?
ZŁÓW I WYPUŚĆ ; >

Fishing is life... ; >
 

Rafal Terlecki

Offline

Moim zdaniem zanęty na tą porę roku o połowę za dużo, zamiast kuku lepiej trzeba było dac konopie plus drobny granulat. 4 spomby na zestaw i potem tylko kiełbaski lub woreczki i było by git Okok
C&R
 

Grzegorz Petryna

Offline

Tylko, że konopie tam były też w sporej ilości. Łowię na zbiorniku, gdzie występuje spora populacja ryb (w tym karpi do 25 kilo), i uwierz mi, że zanęta nie była w dużej ilości, gdyż inne ryby też sobie z nią dały radę. Na 4 dni łowienia w zbiorniku pełnym ryb, to była przekąska tylko.
 

Michal Cieslak

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Mało kto złapał Tośkę. Gratulacje. Najbardziej mnie śmieszą opisy w gazetach wędkarskich, że tołpyga wzięła to na gumę, to na woblera, to na to, i każdy twierdzi, że normalnie zagryzła przynętę. Cieszę się, że chociaż tutaj nie ma ściemy.


Z tego co sam wyczytałem w nie dalekiej przeszłości, tośka u nas rzeczywiście lubi zagryść jakąś obrotówkę, gumkę, podobno spowodowane jest to tym że brakuje jej jakichś składników odżywczych i musi się wspomagać Usmiech Sam miałem okazję 3(4?) lata temu obejrzeć tośke złapaną na gumę przez mojego wuja na prywatnym stawie i miała gumę w pysku Usmiech
Michał.
 

Hubert Tykwinski

Offline

Ja po tragicznym wręcz sezonie,postanowiłem zmienić taktykę i od razu są efekty... forumsumowe.pl/h/fshzw_uklejki_210d7.jpg
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Jozefp

Offline

No to żywce juz masz teraz można siadać za drapieżnikiem Okok
 

Hubert Tykwinski

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

No to żywce juz masz teraz można siadać za drapieżnikiem Okok


Tym drapieżnikiem był pies...
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 

Grzegorz Petryna

Offline

Hubert, jak się chcesz pochwalić, to proszę następnym razem o bardziej estetyczne zdjęcia, a nie w wiadrze. Pozdrawiam.
 

Filipka

Offline

Faktycznie zdjęcie roku haha
 

Hubert Tykwinski

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Faktycznie zdjęcie roku haha

Cieszę się,że Ci się podoba.
(to było celowe -taki sarkazm)
Kontakt z naturą - mym terapeutą !.!.!.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Dziś na sumach 2018 Forum ogólne o sumach 14 19 października 2018 21:21
Sezon na suma 31.05.2018r? Forum ogólne o sumach 5 08 marca 2018 19:22
Dziś na rybach ( nie sum) sezon 2018 Hyde Park 6 31 stycznia 2018 18:53
Dziś na rybach (nie sum) sezon 2017 Hyde Park 53 20 czerwca 2017 20:03
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,574,438 unikalne wizyty