Koszulki Forumowe 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu. Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Koszulki Forumowe 2014

Wisniewski Michal

Offline

Filip Kwasnik napisał(a):

Marek43 nasz pupilek łowca sumów dostał koszulki na Ebro. Były spakowane z tymi od Artura. Napisz do Artura może Twoja też jest.

Łojezu, była na zlocie, była na Ebro, teraz jest we Francji....
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Wisniewski Michal napisał(a):

Filip Kwasnik napisał(a):

Marek43 nasz pupilek łowca sumów dostał koszulki na Ebro. Były spakowane z tymi od Artura. Napisz do Artura może Twoja też jest.

Łojezu, była na zlocie, była na Ebro, teraz jest we Francji....


Koszulka turystyczna wysmiewacz
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Grzegorz Petryna

Offline

Michał coś masz pecha do tej koszulki. Usmiech
 

Wisniewski Michal

Offline

Niestety. Zaczynam się godzić, już z tym, że 4 dychy, psu w d..e Smutny
 

Grzegorz Petryna

Offline

Michał spokojnie, na pewno jest. Poczekaj na Artura i pewnie się wyjaśni.
 

Janusz Michalak

Offline

Moje koszulki też znalazły się na Ebro. Trochę dziwnie zrealizowane zamówienie biorąc pod uwagę że nawet nikt nie raczył mnie o tym poinformować że tam będą. Wcale mnie to nie zdziwiło bo wcześniej mówiłem Arturowi że tam je może znajdę. Po co robić tyle zamieszania z adresami i wysyłkami skoro i tak wszystko poszło hurtem na zloty i na Ebro.
 

Wisniewski Michal

Offline

Janusz Michalak napisał(a):

Moje koszulki też znalazły się na Ebro. Trochę dziwnie zrealizowane zamówienie biorąc pod uwagę że nawet nikt nie raczył mnie o tym poinformować że tam będą. Wcale mnie to nie zdziwiło bo wcześniej mówiłem Arturowi że tam je może znajdę. Po co robić tyle zamieszania z adresami i wysyłkami skoro i tak wszystko poszło hurtem na zloty i na Ebro.


Dokladnie tak jak mówisz Janusz, tym bardziej, ze każdy z osobna przesylkę opłacił....
 

Janusz Michalak

Offline

Jeżeli ktoś myśli o koszulkach radzę zacząć już dzisiaj. Chociaż po rozmowie z Arturem wątpię żeby jeszcze chciał jakieś koszulki od tego człowieka. Do koszulek i wykonania nie można mieć zastrzeżeń ale dystrybucja to już porażka.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Janusz Michalak napisał(a):

Jeżeli ktoś myśli o koszulkach radzę zacząć już dzisiaj. Chociaż po rozmowie z Arturem wątpię żeby jeszcze chciał jakieś koszulki od tego człowieka. Do koszulek i wykonania nie można mieć zastrzeżeń ale dystrybucja to już porażka.


Racja w sumie to chyba nikt nie dostał koszulek z taką przesyłką jak opłacił. Chyba, że się mylę Foch
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Sebastian Padewski

Offline

No cóż moja zona stwierdziła że czuje się oszukana. Tym bardziej że tylko jej koszulka nie doszła bo moje miał Darek a były w jednym zamówieniu.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Koszulki Naszego Forum (ZAMÓWIENIA) Sprawy organizacyjne 396 26 lutego 2017 16:33
Koszulki Forum Sumowe 2013 zamówienia Sprawy organizacyjne 254 30 sierpnia 2016 12:29
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Rodzinna wyprawa nad Ebro 7-14 wrzesień 2014 Nasze filmy o sumach 1 01 czerwca 2015 20:31
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,670,202 unikalne wizyty